Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Зарядні пристрої

Закінчується
Зарядний пристрій універсальний VIDEX VCH-UT201
1
Зарядний пристрій VIDEX VCH-N201
1
Закінчується
Зарядний пристрій універсальний VIDEX VCH-UD200
0
Зарядний пристрій VIDEX VCH-N400
0
Зарядний пристрій VIDEX VCH-L200
0
Товар закінчився
Зарядний пристрій універсальний VIDEX VCH-UT200
0
Товар закінчився
Зарядний пристрій універсальний VIDEX VCH-U202
0
Товар закінчився
Зарядний пристрій ЕНЕРГІЯ Standart EH113
0
Товар закінчився
Зарядний пристрій ЕНЕРГІЯ Standart EH102
0
Товар закінчився
Зарядний пристрій ЕНЕРГІЯ Standart EH100
0
Товар закінчився
Зарядний пристрій ЕНЕРГІЯ Mini EH101
0
Товар закінчився
Зарядний пристрій VARTA Pocket Charger empty+4x2AA 2100
0
Товар закінчився
Зарядний пристрій VARTA Pocket Charger empty
0

Зарядні пристрої — необхідний аксесуар для багаторазової перезарядки акумуляторів.

До вибору зарядного пристрою рекомендується підходити з відповідальністю і увагою, оскільки від якості та технічних характеристик залежить тривалість і ефективність використання акумуляторних батарейок.

Типи зарядних пристроїв для акумуляторних елементів живлення

Ціна на прилади формується не тільки виходячи з якісних характеристик, але і в залежності від функціоналу, а діляться вони на декілька груп:

 • Прості. Такі вироби не володіють додатковими функціональними можливостями. Основне завдання — зарядити повністю акумулятор, але контроль за цим процесом вимагається від користувача. Акумуляторам необхідне своєчасне відключення, щоб уникнути їх псуванню.
 • Автоматичні. Пристрої перестають подавати живлення одразу після досягнутого повного заряду. Така опція унеможливить ймовірність перезаряду.
 • Інтелектуальні — володіють цілим рядом додаткових функцій, які дозволяють не тільки відновлювати ємність акумулятора, але і контролювати загальний стан елемента живлення. Такі пристрої дають можливість вибрати режим для кожної батареї окремо, проводити заряд / розряд, тестувати і вимірювати ємність, а також регулювати силу струму або здійснювати крапельну зарядку.

Характеристики зарядних пристроїв для акумуляторів

Наш асортимент містить великий вибір приладів для зарядки акумуляторних джерел живлення і для того, що підібрати той, який підходить саме Вам, варто ознайомитись з різновидами таких виробів і їх можливими робочими параметрами:

Кількість акумуляторів, що заряджаються — кількість відсіків під батареї. Цей параметр вказує, скільки елементів живлення може одночасно заряджати пристрій. В більшості виробів число варіюється в межах 2-4 слотів.

Незалежна робота каналів. Від цього параметра залежить можливість заряду елементів індивідуально або тільки попарно.

Сила струму напряму впливає на час повної зарядки акумуляторного елемента:

 • зарядка слабким струмом — найбільш бережливий варіант для акумулятора, при якому не зменшується термін служби, але цей процес заряду найповільніший;
 • зарядка середнім струмом — оптимальний варіант для більшості елементів живлення, який майже не впливає на ресурс роботи;
 • зарядка сильним струмом — досить швидко заряджає акумуляторну батарею, але значно зменшує термін її експлуатації.

Тип живлення. Прилади діляться на такі варіанти підключення до живлення:

 • Від мережі (220В) — пристрій обладнаний вбудованою штепсельною вилкою або проводом з вилкою.
 • Від прикурювача (12В) — дозволяє застосовувати зарядний пристрій в автомобілі.
 • За допомогою USB-порту — здатний заряджати акумулятори від ноутбуку або павербанку, або при наявності спеціального блоку — від мережі 220В.

Додаткові функціональні можливості зарядних пристроїв

Ручний вибір режиму, дозволить встановити струм заряду і розряду самостійно для конкретної батареї окремо.

Захисні опції. Зарядний пристрій, здатний захистити від пошкодження або навіть вибуху акумулятора, тому що володіє захистом від перегріву, перезаряду і неправильної полярності.

Попереднє розряджання. Подібна функція повністю розряджає батарею перед її зарядкою, для запобігання втрат ємності елемента живлення, схильного “ефекту пам’яті”.

Крапельна зарядка. Така опція використовується при тривалому зберіганні заряджених елементів живлення. Постійна зарядка малим струмом дає можливість завжди мати під рукою повністю заряджені і готові до роботи батарейки. Стане в нагоді для акумуляторів NiMH і NiCD, схильних до високого саморозряду.

Індикація робочого процесу може здійснюватись двома способами:

 1. Дисплей відображає широку інформацію: струм зарядки, напругу, поточну ємність і час зарядки. Екраном в основному оснащуються інтелектуальні пристрої, які автоматично керують режимами роботи.
 2. Світлодіодні індикатори. Відображають тільки стан заряду. В деяких пристроях індикатор блимає в процесі зарядки і неперервно світить по його завершенню, або ж міняє колір в залежності від стану заряду (зазвичай це червоний і зелений).

Типорозмір акумуляторних батарей

Зарядні пристрої також відрізняються типом елементів живлення, які вони можуть заряджати, основними з яких виділяють: AA, AAA, C, 10440, 16340 (R123), 14500, 17500, 18490, 18650, 20700, 26650.

Також класифікуються за хімічним складом акумуляторів:

 • Li-ion;
 • NiMH / NiCD;
 • Універсальні.

Зарядні пристрої на сайті lampochka.net.ua

Прилад такого типу можна придбати, звернувшись в наш інтернет-магазин. Величезний вибір моделей дозволить підібрати оптимальний варіант для зарядки Ваших акумуляторних елементів живлення. У нас Ви знайдете адекватні ціни, при цьому якість представлених в каталозі товарів, без сумніву, висока. Під кожним пристроєм є докладний опис, детальні характеристики і фото продукту, який значно спростить процес вибору.