Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Стабілізатори напруги

Закінчується
Стабілізатор напруги релейний LUXEON AVR-500VA чорний
1
Закінчується
Стабілізатор напруги релейний ЕЛІМ ЛС-500В
0
Закінчується
Стабілізатор напруги релейний ЕЛІМ ЛС-1000В
0
Закінчується
Стабілізатор напруги IEK СНР1-0-1,5 кВА електронний переносний
0
Закінчується
Джерело безперебійного живлення Luxeon UPS-500L
0
Закінчується
Джерело безперебійного живлення Luxeon UPS-1000ZS
0
Інвертор напруги ПНК-12-600
0
Товар закінчився
Стабілізатор напруги релейний ЕЛИМ ЛС-8000Т
1
Товар закінчився
Стабілізатор напруги преміум класу однофазний і навісний СНАН-12000П
1
Товар закінчився
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Герц-Дуо У 16-1-40А v3.0
1
Товар закінчився
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Гібрид У 9-1-16А v2.0
1
Товар закінчився
Стабілізатор напруги LPT-2500RD
1
Товар закінчився
Стабілізатор напруги трифазний СНАЗШ-4500
0
Товар закінчився
Стабілізатор напруги трифазний СНАЗШ-3000
0
Товар закінчився
Стабілізатор напруги трифазний СНАЗШ-1500
0

Стабілізатор напруги встановлюють між джерелом струму і споживачем. Він тримає під постійним контролем вихідну напругу і при необхідності регулює її до оптимальних значень. Таким чином, вирівнювання коливань напруги мережі, при подачі струму на техніку, допоможе продовжити її термін служби і дозволить економити електроенергію.

Сфера застосування стабілізаторів напруги

У кожного в домі є таке дороге обладнання як комп'ютер, пральна машина, холодильник і інша апаратура, робота якої дійсно потребує сталої напруги, що робить використання стабілізатора дуже актуальним.

Ми рекомендуємо використовувати стабілізатори напруги:

 • Для забезпечення коректної роботи аудіо і відео апаратури, побутової і офісної техніки у випадках, коли є коливання напруги в мережі, спостерігається завищена або занижена напруга електромережі або коли необхідно відфільтрувати перешкоди.
 • Щоб забезпечити роботу приладів, які не можуть працювати при найменших відхиленнях вхідної напруги. Стабілізатори здатні підтримувати необхідне значення напруги і витримувати короткочасні перевантаження.
 • Для підвищення ймовірності довгострокової роботи складного, високотехнологічного, дорогого обладнання.

Встановлювати стабілізатор можна не тільки безпосередньо перед приладом, який Ви хочете захистити, а і на вході електрики в приміщення, але для цього знадобиться більш потужна модель.

Які типи стабілізаторів напруги представлені на сайті “Лампочка”?

Стабілізацію можна здійснювати різними способами і принцип роботи, визначає вид стабілізатора. У нас Ви зможете знайти наступні:

 • Релейні стабілізатори, також їх називають ступеневими, дуже широко використовуються в побуті. Вони мають низьку ціну, невеликі габарити і працюють майже без шуму.
 • Електромеханічні стабілізатори не спотворюють вихідну напругу, стійкі до перевантажень і мають низьку чутливість до вхідних перешкод. Недолік таких стабілізаторів в тому, що вони виходять з ладу, якщо їх використовувати в приміщеннях з низькими температурами. Потрібно звернути увагу, що після того, як спрацьовує сервопривід, лунає звук. Чим потужніший стабілізатор, тим сильніше він буде шуміти.

Як підібрати обладнання: ключові характеристики

Стабілізатори напруги знайшли широке застосування як в промисловості, так і в побуті. Щоб остаточно визначити, який саме прилад вибрати, необхідно знати ключові характеристики і їх відповідність конкретним потребам.

Потужність

При виборі стабілізатора необхідно враховувати сумарну потужність приладів, що підключаються до нього. Також для збільшення терміну служби стабілізатора, бажано передбачити запас потужності не менше 20%, при необхідності до нього можна буде підключити додаткові прилади. Не варто забувати про те, що прилади, які мають електродвигун, в момент запуску споживають кількість енергії, яка в декілька раз перевищує їх номінальну потужність. Тому підсумкова потужність для стабілізатора повинна перевищувати сумарну в 3-5 раз, інакше при включенні обладнання кожного разу буде спрацьовувати захист.

Активне навантаження

Прилади, що перетворюють електричну енергію в освітлення і тепло, такі як лампи розжарювання, праски, електроплити, нагрівачі — це прилади з активним навантаженням. Одиниця виміру активного навантаження — кВт, при виборі стабілізатора для таких приладів поправкові коефіцієнти не знадобляться. Якщо сумарна активна потужність рівна 1 кВт, то достатньо буде встановити стабілізатор з аналогічною потужністю.

Кількість фаз

Стабілізатори бувають однофазними і трифазними. Звичайні побутові прилади працюють від однофазної мережі 220В. Тільки в деяких випадках використовується трифазна мережа для живлення електричних печей, насосів або зварювальних апаратів.

Точність стабілізації

Під точністю стабілізації розуміють максимальну відмінність в меншу або більшу сторону вихідного вольтажу від номіналу. Вона не може бути меншою, ніж потреба до живлючої напруги кожного з підключених до стабілізатора приладів. У випадку, якщо у цих споживачів різні потреби до напруги, то необхідно взяти за основу мінімальне значення. Більшість побутових електроприладів здатні працювати при точності стабілізації 220В ± 5–7%. Однак освітлювальні прилади потребують точності не більше 3%, оскільки коливання напруги призводить до видимої зміни інтенсивності освітлення.

Діапазон напруги

Робочий діапазон — це значення напруги на вході, при якому стабілізатор здатен корегувати вихідну напругу (вказується на всіх стабілізаторах). Якщо напруга на вході перевищує це значення, стабілізатор відключить всі прилади. Щоб визначити необхідний робочий діапазон напруги, потрібно проводити контрольні заміри напруги в мережі протягом декількох днів. Крайні значення, отримані за результатами замірів, і будуть рекомендованим робочим діапазоном стабілізатора. Обов'язково потрібно врахувати, що стабілізатор володіє двома діапазонами. Перший тип — вхідна напруга знаходиться в межах, при яких вихідна складає 220В плюс-мінус 5%. Другий тип — граничний діапазон, він виникає, коли вхідна напруга значно змінюється, а вихідна змінюється в межах 15-18%. Цей діапазон — останній ступіть перед відключенням всіх приладів.

Спосіб монтажу

Стабілізатори бувають настінними і підлоговими з горизонтальним або вертикальним встановленням (для стаціонарних приладів). Можуть встановлюватись поруч з пристроєм, для якого купуються, також оптимальним буде місце поруч з розподільчим щитком у коридорі. При виборі місця не можна забувати, що стабілізатор під час роботи нагрівається і його вентилятори повинні працювати вільно. Вологість, пил, висока або низька температура мають негативний вплив. Не можна встановлювати в сирих підвальних або горищних приміщеннях.

Не такі критичні параметри, але на які також необхідно звернути увагу при покупці стабілізатора:

 • Захист. Більшість сучасних стабілізаторів оснащені захисними системами, які оберігають прилад від коротких замикань, різких змін напруги і інших негативних явищ.
 • Гарантійний термін грає велику роль при виборі будь-якого пристрою. За час гарантійного періоду, при виникненні несправності або виявлення браку, їх можна безкоштовно обміняти.
 • Наявність інформаційного дисплея. Деякі моделі стабілізаторів оснащені інформаційним дисплеєм, який відображає всі показники роботи: вхідну і вихідну напругу, величину навантаження, повідомлення про аварії і причинах її виникнення.

Де купити стабілізатор напруги?

На сайті інтернет-магазину “Лампочка” ми зібрали великий асортимент і привабливі ціни на стабілізатори напруги для дому і виробництва. В каталозі представлені вироби від провідних виробників. Ви можете ознайомитись з фото, описами товарів, технічними характеристиками, відгуками покупців, а також порівняти моделі, які Вам сподобались і вибрати кращу вартість. Для того, щоб купити стабілізатор напруги, достатньо оформити заявку на сайті або зв'язатись з консультантом в режимі онлайн.