Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Акумуляторні батарейки

Акумуляторні батарейки VIDEX HR6 600mAh 1,2 V
0
Хід продажів
Акумуляторні батарейки VIDEX HR6 2700mAh 1,2 V
0
Акумуляторні батарейки VIDEX HR6 2500mAh 1,2 V
0
Акумуляторні батарейки VIDEX HR6 2100mAh 1,2 V
0
Акумуляторні батарейки VIDEX HR6 1500mAh 1,2 V
0
Акумуляторні батарейки VIDEX HR6 1000mAh 1,2 V
0
Акумуляторні батарейки VIDEX HR20/D 7500mAh 1,2V
0
Акумуляторні батарейки VIDEX HR14/С 3500mAh 1,2V
0
Акумуляторні батарейки VIDEX HR03 800mAh 1,2 V
0
Акумуляторні батарейки VIDEX HR03 600mAh 1,2V
0
Товар закінчився
Акумуляторна батарейка VIDEX Li-ion IMR 18650 18650-P 2800mAh (високострумова)
0

Сучасний світ техніки неможливий без акумуляторних батарей. Кожного дня нас оточують десятки електронних пристроїв: від фотоапаратів, пультів дистанційного керування, дитячих іграшок і до ручних інструментів.

Мало хто задумується, що він тратить на звичайні батарейки немалі суми коштів, при цьому вносячи шкоду екології при неправильній утилізації виробу. Щоб уникнути цих неприємних ситуацій рекомендується використовувати акумуляторні елементи живлення. Від звичайних вони відрізняються тим, що їх заряд можна відновити і використовувати повторно кілька сотень разів.

В нашому магазині Ви можете придбати фірмові акумуляторні батарейки на вигідних умовах, які прослужать Вам протягом довготривалого періоду.

Види акумуляторів

По хімічному складу акумуляторні елементи живлення діляться на декілька типів. Найрозповсюдженіші з них:

 • Нікель-металл-гідридні (NI-MH) — відрізняються підвищеною ємністю, відсутністю “ефекту пам'яті” і вони екологічно безпечні. Але акумулятори Ni-MH не люблять глибокого заряду, тому рекомендується підтримувати заряд від 20% до 80%.
 • Літій-іонні (Li-ion) акумулятори є найбільш розповсюдженим типом, завдяки їх тривалому терміну служби. Їм притаманні висока енергетична щільність, низький саморозряд і широкий діапазон робочих температур.

Характеристики акумуляторних батарейок

Вибираючи елементи живлення необхідно розуміти якими технічними параметрами вони повинні володіти.

Основні характеристики:

 • Ємність. Найважливіший технічний параметр. Він показує, скільки часу акумулятор зможе живити прилад. Ємність акумуляторів вимірюється в міліампер-годинах.
 • Напруга. Акумуляторні батарейки можуть мати різну напругу, в залежності від форм-фактору елемента, таку ж, як у відповідних неперезаряджуваних аналогів.
 • Число циклів заряду / розряду визначає скільки разів можна зарядити і розрядити акумуляторну батарейку. У відповідності з хімічними компонентами елемента живлення, число циклів може бути різним. Виріб можна використовувати і після досягнення, заявленого виробником кількістю циклів, однак час автономної роботи при цьому буде поступово скорочуватись.
 • Величина саморозряду. Це ефект зниження заряду з плином часу, навіть якщо батарея не використовується. Моделі з низьким саморозрядом мають позначення LSD (Low Self-Discharge).
 • Термін служби. Вказує скільки років може експлуатуватись елемент живлення. Він залежить від багатьох факторів: методів заряду, глибини розряду, температури, процедури обслуговування або її відсутність, і хімічної природи акумулятора.

Різновиди типорозмірів акумуляторів

 • Пальчики (АА) — класичні пальчикові батарейки, які використовуються всюди. Це можуть бути пульти для телевізора, ліхтарики, іграшки, переносні колонки.
 • Мініпальчики (ААА) — вони менші за розміром, від попередніх, і також використовуються досить часто.
 • Бочкові (C і D) — великоформатні вироби. Зазвичай володіють більш високою ємністю.
 • Крони — мають прямокутну форму. Даний тип батарейки володіє підвищеною напругою 9В.
 • 18650 — циліндричний елемент живлення, в якому перші дві цифри вказують на діаметр 18мм, а інші — довжину 65мм.

Акумуляторні батарейки на сайті lampochka.net.ua

В нашому інтернет-магазині Ви можете вибрати і купити необхідні елементи живлення, а ми зі своєї сторони гарантуємо якість продукції представленої на платформі.

Пам'ятайте, що для зарядки акумуляторів необхідний спеціальний зарядний пристрій, який Ви також можете знайти в каталозі товарів. Консультанти магазину готові надати допомогу в виборі підходящого товару. На сторінці товару надається повна інформація про технічні характеристики і додатковий опис про його переваги і можливі недоліки, якщо такі є.

Доставку оформимо в будь-який населений пункт України, з підходящими для Вас умовами оплати.