Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Акумулятори

Закінчується
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна AGM LPM 6-14 AH LogicPower
0
Закінчується
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна AGM LPM 12-26 AH LogicPower
0
Закінчується
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна AGM LPM 12-18 AH LogicPower
0
Закінчується
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна AGM LPM 12-12 AH LogicPower
0
Товар закінчився
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна AGM LPM 6-7.2 AH LogicPower
0
Товар закінчився
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна AGM LPM 6-5.2 AH LogicPower
0
Товар закінчився
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна AGM LPM 6-2.8 AH LogicPower
0
Товар закінчився
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна AGM LPM 12-8.0 AH LogicPower
0
Товар закінчився
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна AGM LPM 12-7.5 AH LogicPower
0
Товар закінчився
Акумуляторна батарея свинцево-кислотна AGM LPM 12-7.2AH LogicPower
0

Акумуляторні батареї (АКБ) — це обладнання, яке може запасати, зберігати і віддавати енергію. Накопичена енергія в хімічній формі при підключенні до споживача перетворюється в електрику. Завдяки зворотності хімічних процесів, що відбуваються всередині акумулятора, прилад може багаторазово перезаряджатись.

Сфера застосування акумуляторних батарей досить широка. Вони застосовуються в різноманітній автономній техніці, автомобілях, джерелах безперебійного живлення та іншому.

По яким критеріям зробити правильний вибір акумуляторної батареї?

Для початку потрібно порахувати, яку кількість енергії батарея повинна буде віддавати, а після цього протягом якогось часу вона буде підтримувати живлення підключеного пристрою.

 • Напруга. Перед покупкою потрібно базуватись на відповідності даного критерію між акумулятором і підключеним до нього приладом. Якщо споживач на 12 Вольт, то і АКБ повинен бути на 12В, а для підключення пристрою на 24В, можна з'єднати послідовно дві акумуляторні батареї по 12 Вольт.
 • Термін служби батареї визначається числом циклів заряд-розряд і значно залежить від умов експлуатації.
 • Допустима глибина розряду. Рівень розряду є ключовим фактором у терміні служби акумулятора, тому варто ознайомитись з допустимою і рекомендованою глибиною розряду. До прикладу, навіть найдорожчу і якісну батарею можна вивести з ладу за декілька днів, якщо здійснювати повний 100% розряд багато разів підряд.
 • Діапазон робочих температур. Рівень температури навколишнього середовища суттєво впливає на доступну ємність акумулятора. При зниженні температури відбувається падіння ємності.
 • Струм заряду. Не можна заряджати акумулятори високим струмом, це веде до незворотних хімічних реакцій і суттєво знижує експлуатаційні характеристики батареї.
 • Рівень саморозряду. Даний показник характерний для всіх типів акумуляторів і полягає в поступовій втраті заряду при відсутності зовнішнього споживача струму.
 • Ємність. Від даного показника залежить тривалість роботи пристрою в автономному режимі.
 • Габарити і вага. В залежності від ємності акумуляторів, розміри і вага відрізняються. Чим батарея важча, тим більший циклічний ресурс і термін служби. Також варто звернути увагу на висоту акумулятора без клеми і з клемами, багато виробників вказують два значення.

Різновиди АКБ за електролітом:

 • Свинцево-кислотні акумулятори отримали велику популярність завдяки помірній ціні, хорошому ресурсі і високій потужності. Вони основані на електрохімічних реакціях свинцю у водному розчині сірчаної кислоти.
 • Гелеві і мультигелеві акумулятори — батареї цього типу працюють на основі гелеподібного електроліту. Суть такої технології в тому, що вона дозволяє збільшити густину електроліту, який містить агресивну сірчану кислоту. Такий АКБ здатний довгий час зберігати роботоздатність і чудово переносити періоди сильного розряду.

Де купити акумуляторні батареї в Україні?

Придбати акумуляторні батареї варто на сайті lampochka.net.ua. Тут представлений широкий асортимент акумуляторів. В кожній карточці товару Ви знайдете якісні фото продукції, детальний опис і всі необхідні технічні характеристики. Вигідні ціни на сайті завжди актуальні, завдяки співпраці напряму з виробниками, а також постійним знижкам і розпродажам. Якщо у Вас виникають питання, їх завжди допоможуть вирішити наші менеджери. А доставку вибраної продукції ми здійснюємо будь-яким зручним для Вас способом в кожний куточок України.