Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Живлення і стабілізація

Закінчується
Стабілізатор напруги релейний LUXEON AVR-500VA чорний
1
Закінчується
Зарядний пристрій універсальний VIDEX VCH-UT201
1
Зарядний пристрій VIDEX VCH-N201
1
Закінчується
Блок живлення HOROZ 12V 17A VEGA-200W
1
Закінчується
Стабілізатор напруги релейний ЕЛІМ ЛС-500В
0
Закінчується
Стабілізатор напруги релейний ЕЛІМ ЛС-1000В
0
Закінчується
Стабілізатор напруги IEK СНР1-0-1,5 кВА електронний переносний
0
Закінчується
Зарядний пристрій універсальний VIDEX VCH-UD200
0

Пристрої стабілізації і перетворювачі напруги — призначені для організації нормальної і коректної працездатності різного електрообладнання при нестабільній чи відключеній мережі живлення.

Джерела живлення слугують для забезпечення електричним живленням різних приладів. Безперебійне електроживлення відіграє вирішальну роль для ефективної роботи систем сигналізації і безпеки, офісної техніки та іншої апаратури, яка завжди повинна залишатись в робочому стані. У випадку збою, короткого замикання або неполадок мережі — акумулятори чи джерела безперебійного живлення тимчасово забезпечать аварійне постачання електроенергії.

На сайті lampochka.net.ua Ви знайдете широкий асортимент з таких товарів як: стабілізатори напруги та інвертори, джерела безперебійного живлення, блоки живлення, акумулятори, акумуляторні чи звичайні батарейки, а також зарядні пристрої до них.

Види і класифікація перетворювачів і стабілізаторів

Кожен електроприлад має технічні характеристики і допустимий діапазон робочої напруги, за якої він має нормально працювати. Напруга в електромережі може значно відхилятися від норми, акумуляторна батарейка замість змінного струму генерує постійний, а деякі прилади працюють лише від 12В, тому враховуючи все описане вище, потрібно завчасно попіклуватись про ефективну роботу Ваших електроприладів, для чого необхідне відповідне обладнання, яке буде відповідати за:

 • забезпечення передачі потрібної потужності з найменшими втратами;
 • перетворення форми струму (постійного в змінний та навпаки);
 • зміну значення напруги (підвищення чи пониження її величини);
 • стабілізація напруги (її показники на виході повинні знаходитись в заданому діапазоні);
 • захист (щоб напруга, що перевищила допустимі значення, не вивела з ладу апаратуру чи саме джерело живлення).

Стабілізатор напруги — надійний прилад, який захистить електропристрої від пониженої і підвищеної напруги, нейтралізуючи мережеві коливання. Основне завдання, яке стоїть перед стабілізатором — це забезпечувати довговічну роботу побутової техніки і промислового обладнання. Незалежно від показників напруги на вході в стабілізатор, даний прилад підтримує постійне значення на виході, що відповідає вимогам навіть найбільш чутливого обладнання.

Дуже часто клієнти купують стабілізатори напруги для комп’ютерної техніки, опалювального котла, холодильника, однак стабілізуючий пристрій можна встановлювати не лише безпосередньо перед приладом, який потрібно захистити, але і для всього будинку чи квартири в цілому.

Інвертор — це перетворювач постійного струму в змінний, придатного для роботи електрообладнання з необхідним номіналом напруги. При відключенні електропостачання інвертор напруги протягом декількох мілісекунд переключається на резервне живлення від акумуляторної батареї.

Блок живлення призначений для того щоб перетворити змінну (220В) напругу електромережі в постійну з меншим вольтажем, який потрібний для роботи підключеного обладнання. Блок живлення необхідний для дрібних побутових приладів, систем безпеки, сигналізації, ноутбуків, а також часто використовується для світлодіодного освітлення.

Системи резервного живлення

Джерела безперебійного живлення варто придбати у тому випадку, якщо пропадає основна лінія електропостачання і необхідне допоміжне джерело для безперервної роботи. Так як збої і різке відключення електроживлення можуть скинути всі налаштування приладів, привести до втрати важливих даних і до значних збитків, для уникнення подібного результату використовують UPS.

Застосування безперебійників забезпечить тимчасову роботу електротехніки і використовується в основному:

 • для безпечного відключення пристроїв при перебоях в мережі;
 • в охоронній, пожежній сигналізації, відеоспостереженні, контролі доступу;
 • для організації і безперебійної роботи охолоджувальних чи нагрівальних систем.

Довготривала робота ДБЖ в автономному режимі підтримується, завдяки акумуляторним батареям, від ємкості яких залежить тривалість роботи.

Акумулятор — автономне джерело живлення, знадобиться якщо необхідно живити систему, яка з якихось причин не може використовувати основну мережу. Завдяки своїм технічним характеристикам акумулятори стали використовувати не лише в автомобільній сфері, але й широко використовуються в інших видах діяльності, наприклад, для тимчасового резервного електропостачання будинку.

Як можна уявити наше життя без такого джерела живлення, як батарейки? Вони є одними з найпопулярніших та найпоширеніших виробів. Їх сфера застосування досить широка, це можуть бути різноманітні іграшки, годинники, дистанційні прилади, ліхтарі, електронні ваги та ін. Такі джерела живлення через деякий час розряджаються, але їх не можна перезаряджати. При цьому різні види батарейок з різними активними компонентами, слугують різний період часу. Класифікуються за формою і розмірами, ємкістю та напругою.

Також в каталозі товарів Ви зможете знайти акумуляторні батарейки. В наш час більшість споживачів надають перевагу багаторазовим елементам, головною перевагою яких є можливість підзарядки.

Для підзарядки необхідний спеціальний прилад, що вмикається у розетку. Зарядні пристрої найбільш часто зустрічаються для циліндричних батарейок формату АА і ААА з можливістю одночасної зарядки 2 чи 4 елементів. Однак також є універсальні пристрої, які дозволяють заряджати акумулятори всіх популярних форматів.

Чому варто купувати у нас

Прилади електроживлення і стабілізації варто вибирати з чітко поставленими цілями їх використання, умов експлуатації і виділеного бюджету. Наш інтернет-магазин пропонує придбати все необхідне для живлення і стабілізації. Консультанти сайту зорієнтують Вас в асортименті і допоможуть підібрати необхідні товари для реалізації Ваших задумів. Користування платформою lampochka.net.ua дає можливість порівняти характерні особливості, властивості і ціни товарів різних моделей та виробників, а також вибрати найбільш прийнятний для Вас спосіб оплати і доставки придбаної продукції.