Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Вуличне освітлення

Закінчується
Тротуарний світильник Feron SP4114 12W 6400K
1
Закінчується
Садово-парковий світильник LUSTERLICHT Cordoba III 1764 QMT
1
Закінчується
Тротуарний світильник Feron SP4112 6W 6400K
0
Закінчується
Тротуарний світильник Feron SP4111 3W 6400K
0

Вуличне освітлення — це не просто освітлювальні прилади, а важливий елемент нічного дизайну ландшафта і території. Зовнішні світильники використовуються для кожного громадського закладу, вулиць, дворів, доріг, автомобільних стоянок і магазинів.

Вуличний світильник повинен бути яскравим і надійним, це необхідно для комфортного і безпечного пересування у пізній час. У нас представлений широкий асортимент різних по функціоналу і конструкції освітлювальних приладів, але всіх їх об’єднує одна спільна особливість — вони добре захищені від впливу навколишнього середовища і виготовлені зі стійких матеріалів.

Якісне зовнішнє освітлення

Перед тим, як купити вуличні світильники необхідно ознайомитись з їхніми властивостями, вивчити функціональні можливості і підібрати саме той вид, який максимально задовольнить всі потреби.

До зовнішніх світильників висуваються певні вимоги і до кожного з них вони різні, в залежності від умов експлуатації та місця розташування.

Підбір світлового обладнання проходить з урахуванням наступних параметрів:

 • високий рівень захисту від вологи та пилу;
 • допустимий робочий діапазон температур зовнішнього середовища;
 • тривалість експлуатації;
 • висока енергоефективність;
 • міцний корпус.

В свою чергу при виборі освітлювального приладу варто звернути увагу на його джерело світла. Лампи відіграють важливу роль в якості освітлення навколишньої території, а також тривалості експлуатаційних можливостей і необхідності в обслуговуванні.

Застосування світильників для зовнішнього освітлення

Наш інтернет-магазин пропонує Вам різні вуличні світильники, призначені для декоративної підсвітки фасадів і ландшафту, а також для освітлення вулиць, площадок, парків у темний час доби.

В залежності від функціональних можливостей і зовнішнього вигляду, світильники поділяються на декілька категорій:

 • Прожектори дають направлений світловий потік. Використовуються для підсвітки певних об’єктів: фасадів споруд, будівельних площадок чи присадибних ділянок.
 • Садово-паркові світильники можуть бути різних видів. Вони відрізняються не тільки зовнішнім оформленням, але і способом кріплення, бувають: настінні, наземні або підвісні.
 • Фасадне освітлення — являє собою світильники у вигляді архітектурних ліхтарів. Їх закріплюють на будівлях таким чином, щоб локально освітити невеликі ділянки будівлі.
 • Грунтові світильники встановлюються безпосередньо на грунті, наприклад, обабіч доріжок. За допомогою них можна освітити невеликі декоративні об’єкти, рослини, садові стежки.
 • Тротуарні вбудовані світильники є одними з найбільш інноваційних рішень у сфері вуличного освітлення. Вони майже непомітні вдень, а вночі перетворюються в оригінальні світлові акценти прямо з тротуарної доріжки.
 • Вуличні консольні світильники (ліхтарі) відрізняються підвищеною потужністю, тому їх рекомендується встановлювати на великих територіях. Нова тенденція в освітлювальній індустрії — це прилади на основі світлодіодних технологій. Застосування LED світильників значно знижує споживання електроенергії, при тому не впливаючи на якість світла.
 • Архітектурні світильники — це важлива частина світового дизайну. Промені таких прожекторів можуть давати як розсіяне, так і вузькоспрямоване світло.

Ознайомившись зі всіма видами зовнішніх світильників можна зрозуміти, що різноманітність моделей і виробників даних виробів дозволяє зробити оптимальний вибір. Серед них знайдуться як економні та універсальні, так і більш дорогі моделі.

Купити світильники для зовнішнього освітлення на сайті lampochka.net.ua

Переглянувши асортимент нашого інтернет-магазину Ви точно найдете оптимальний і вигідний по ціні варіант.

Для того, щоб придбати вуличний світильник, необхідно залишити заявку або зателефонувати по вказаному на сайті номеру. Наш менеджер з задоволенням оформить замовлення і швидку доставку у будь-який населений пункт України.