Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Промислове освітлення

Хід продажів
Світлодіодний світильник VIOLUX НББ ELIPSE 8W 5000K 600Lm IP54
0
Хід продажів
Світлодіодний світильник VIOLUX НББ ATOM 18W 5000K 1350Lm IP54
0

До даної категорії товарів відносяться прилади, які забезпечують стабільний світловий потік на промислових об’єктах, виробничих цехах, складських приміщеннях, гаражах, торгових центрах та багатьох інших. До промислового освітлення висуваються особливі вимоги. Від їх дотримання залежить безпека, економічність і ефективність використання даних приладів.

Основні характеристики промислових світильників

В залежності від умов експлуатації, використовуються промислові світильники різних видів, тому і вимоги до них різні. Вони залежать від розміру приміщення, норм освітлення, кліматичних та інших умов.

Підбір світлового обладнання для необхідних приміщень проходить з урахуванням наступних критеріїв:

 • Стійкість до вібрацій. Промислові світильники використовуються на будівельних майданчиках, в різних цехах і шахтах, та інших об’єктах подібного призначення, тому повинні володіти особливою міцністю та захистом. В даному випадку оптимальним варіантом буде купольний світильник, який кріпиться на тросовому або ланцюговому підвісі, де і будуть гаситись всі вібрації. А в якості переносного освітлення, хорошим помічником стане переносний ліхтар.
 • Висока зносостійкість. Промислові світильники повинні бути високої якості, тому що освітлення на деяких об’єктах здійснюється цілодобово і від цього залежить безпека та безперервність виробничих процесів.
 • Стійкість до перепадів температури та до вологи. Якщо виникає потреба організувати освітлення на майданчиках під відкритим небом цілий рік — необхідно світильники з відповідним ступенем захисту. На нашому сайті ви можете знайти освітлювальні вироби з IP54, IP64, IP65, такі технічні особливості гарантують безпечне використання приладу без додаткового накриття.
 • Високий рівень енергоефективності. При освітленні великих виробничих територій, комерційних залів це має велике значення — використання світлодіодних світильників дозволять знизити витрати.
 • Правильне світло. Світильники можуть випромінювати світло різної кольорової температури. Відповідне і якісне освітлення дозволить створити безпечне для очей перебування в приміщенні, а також сприяє підвищенню ефективності праці.
 • Мінімальне обслуговування і ремонт. В умовах підприємства, що працює, стає досить важко обслуговувати безліч світильників через значну висоту стелі. Тому використання світлодіодних джерел світла буде оптимальним рішенням. Вони не потребують частої заміни лампочки, бо мають величезний ресурс роботи.

Не менш важливий критерій, на який варто звернути увагу, при виборі світильника — це спосіб кріплення. За способом монтажу вони поділяються на такі категорії:

 • Підвісні освітлювальні прилади — призначені для приміщень з високими стелями. Рекомендується вибирати підвісний тип світильника в формі конуса, для створення направленого світла. Підвісний спосіб кріплення здійснюється за допомогою шнурів або ланцюгів, які дозволяють регулювати необхідну довжину підвісу.
 • Настінні промислові світильники застосовуються для освітлення входів в приміщення, в під’їздах, в комунальних підприємствах. Для цих цілей найчастіше використовують антивандальні світильники.
 • Стельові світильники забезпечують хороше рівномірне освітлення великої площі. Найчастіше застосовуються в приміщеннях з низькими стелями. Доцільно в даному випадку використовувати LED лінійні світильники, які створюють однорідне освітлення простору. Перевага даних приладів — це можливість монтажу як на стелі, так і на стіні.

Найкраще освітлення для промислових приміщень

В інтернет-магазині «Лампочка» представлені світильники за вигідними цінами. На весь асортимент діє гарантія якості. Каталог продукції містить промислові освітлювальні прилади різної потужності, температури світіння, типу кріплення. Більш детальну консультацію про технічні характеристики Ви можете отримати від нашого менеджера, написавши йому в чат або за допомогою функції “Замовити дзвінок”.