Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
  • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
  • Сб: 09:00 - 15:00
  • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Акцентне освітлення

Хід продажів
Трековий світлодіодний світильник FERON AL155 MR16 GU10 чорний
2
Світильник підвісний FERON LH127 E27 чорний
1
Хід продажів
Точковий LED світильник FERON LN7 3W 150Lm 4000K хром
2
Хід продажів
Накладний світильник FERON ML303 MR16 GU10 чорний
1

Акцентне світло — досить важлива складова освітлення, адже воно привертає увагу до того чи іншого предмета і дозволяє підкреслити його переваги. Таке освітлення локально направляє пучки світла на об’єкт або в необхідну зону.

Потрібний ефект значною мірою складається завдяки фокусуванню світлового потоку з малим боковим розсіюванням. Такий принцип освітлення часто використовується в магазинних вітринах і експозиційних музеях, галереях, але все частіше він починає застосовуватись і в житлових інтер’єрах. В загальному, задача у всіх акцентних світильників — це допомогти розкрити задум художника, маркетолога, дизайнера.

В інтер’єрі не потребується такої відвертої демонстрації об’єктів, як в вітрині магазину або в картинній галереї. В житловому просторі ми тільки підкреслюємо кращі моменти, розставляємо акценти, привертаючи увагу до об’єктів за допомогою світла. А от акцентні світильники в комерційних приміщеннях дозволяють керувати поведінкою покупця, його маршрутом по торгових площадках, зосереджувати увагу клієнта. Напрямлене світло на певні товари, чудово виділяє їх із загального контексту і робить їх для покупця більш помітними і привабливими.

Різновиди світильників для створення акцентного освітлення

Акцентне освітлення можна створити за допомогою: точкових світильників, трекових систем, світлодіодної стрічки і багатьох інших виробів. Необхідно пам’ятати, що прийоми акцентування світлом служать суто в декоративних цілях і розраховувати на них, як на заміну або альтернативу загальному освітленню не варто.

На нашому сайті можна знайти велику різноманітність світильників для організації акцентного освітлення. Вибір типу приладу визначається задачею, що вирішується, висотою його встановлення і особливостями об’єкта, який необхідно освітити. Всі представлені світильники можна розділити на декілька категорій.

За способом монтажу світильники направленого світла можуть бути:

  • Вбудовувані. В даному випадку необхідний спеціальний врізний отвір або заглиблення. Вони монтуються врівень з поверхневістю або так, що плафон трішки виступає;
  • Накладні. Для світильників не потрібен врізний отвір і більшість пристроїв з таким способом монтажу можуть кріпитись безпосередньо на стелю або стіну;
  • Підвісні. Такий спосіб встановлення передбачає кріплення приладу за допомогою тросових підвісів, в більшості з яких можна регулювати довжину тросу. В основному їх вибирають для приміщень з високими стелями.

Характерні особливості акцентних світильників і сфери їх застосування

Даунлайти (точкові світильники) використовують у поєднанні з традиційними люстрами. Вони практичні і бувають незамінним елементом декору. Головна перевага в тому, що застосувати їх можна де завгодно — на стелі, в стінах, шафах, на підлозі.

Для яскравої підсвітки, виділення фокусних точок найчастіше використовуються шинопровідні системи з встановленими на них трековими світильниками. Вони мають регулювання напрямку світлового потоку, переміщаються по всій довжині шинопроводу і надають широкі можливості для створення різних акцентних рішень. Дані системи універсальні, вони встановлюються на стіни і стелі врізним, накладним або підвісним способом.

Карданні світильники. Даний різновид освітлювальних приладів має рухливу (по двох осях) оптичну частину, за рахунок чого можна направляти світловий потік в будь-якому напрямку під різними кутами. Завдяки чому можна реалізовувати різні світові сценарії.

Акцентного освітлення завжди дуже потребують сходи. В даному випадку, це не тільки доречне декоративне рішення, але і питання безпеки. В каталозі нашого інтернет-магазину Ви зможете знайти спеціальні сходові світильники. Такі вироби не засліплюють і при цьому здатні цілком ефективно виконувати свою функцію освітлення.

Також для підсвітки сходів можна використовувати світлодіодну стрічку або LED-лінійку, прикріпивши її до контуру сходів. Застосовують також дане джерело акцентного світла для підсвітки ніш, арок, карнизів і перегородок, з їхньою допомогою можна обіграти колони, поглиблення в стінах і створити додаткову підсвітку різних багаторівневих стель.

В оформленні сучасних інтер’єрів споти, завдяки своїй практичності, набувають все більшу популярність. Споти можуть кріпитись до стіни або стелі. Наявність кронштейна з поворотною фурнітурою дає можливість направляти плафон в різні сторони. Часто їх використовують для освітлення кабінетів або окремих робочих зон на кухні, для акцентного освітлення картин, фото, статуй.

Чому світильники направленого світла потрібно купувати у нас?

Наша інтернет платформа пропонує моделі кращих виробників, продукція яких славиться високою якістю і привабливим зовнішнім виглядом. Ціни на світильники досить різні і залежать від конструктивних особливостей, матеріалів і бренду. Це дозволяє покупцям підбирати обладнання у відповідності до запланованого бюджету, а ми в свою чергу прагнемо до того, щоб вартість товарів завжди залишалась доступною.

Всі наші освітлювальні прилади виконані з якісних і міцних матеріалів. Для зручності в кожній картці товару ми розмістили фото, детальні характеристики і додаткові описи.

Замовити світильники акцентного освітлення можна з доставкою по території всієї України. А для уточнення деталей і отримання відповідей на будь-які питання, що цікавлять, Ви можете зв’язатись з нашими менеджерами.