Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Плівкові комплекти

Закінчується
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-4 (4м.кв)
0
Товар закінчився
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-9 (9м.кв)
1
Товар закінчився
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-8 (8м.кв)
0
Товар закінчився
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-7 (7м.кв)
0
Товар закінчився
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-6 (6м.кв)
0
Товар закінчився
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-5 (5м.кв)
0
Товар закінчився
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-3 (3м.кв)
0
Товар закінчився
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-2 (2м.кв)
0
Товар закінчився
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-15 (15м.кв)
0
Товар закінчився
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot line ПП-15 (15кв.м)
0
Товар закінчився
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-14 (14м.кв)
0
Товар закінчився
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-13 (13м.кв)
0
Товар закінчився
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-12 (12м.кв)
0
Товар закінчився
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-11 (11м.кв)
0
Товар закінчився
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-10 (10м.кв)
0
Товар закінчився
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-1 (1м.кв)
0

Плівкова тепло підлога — це найбільш популярний варіант теплої підлоги для монтажу під паркет, ламінат і ковролін. Система опалення у виді плівки влаштована досить складно. Нагрівальним елементом слугує унікальна структура, виконана з вуглецевих матеріалів. Цей матеріал володіє здатністю генерувати невидиме людському оку інфрачервоне випромінювання. Інфрачервона плівка забезпечить комфорт і затишок в приміщенні в холодний час року.

В чому плюси інфрачервоної плівкової теплої підлоги?

Основні переваги плівкових підлог:

 • Універсальність — може слугувати додатковим обігрівом або основним опаленням;
 • Легке встановлення всієї системи. Мінімальна товщина виробу — не зменшує висоту кімнати. При монтажі не обов'язково додавати теплоізоляційний шар;
 • Швидке нагрівання підлоги і повітря без ефекту осушення створює комфортний клімат у всьому приміщенні;
 • Можливість включення тільки при необхідності, не потрібно чекати поки прогріється підлога. Це дозволить використовувати її у місцях, де не потрібен постійний підігрів, наприклад, балкони чи лоджії, а також значно економити електроенергію;
 • Більш низька ціна, порівняно з аналогами системи “тепла підлога”;
 • Надійність і довговічність — термін служби може складати декілька десятиліть;
 • Немає потреби заливати плівкову систему стяжкою або наливною підлогою;

Все ж плівкова система опалення має декілька мінусів. Попадання води може вивести систему з ладу, а також необхідність прокладання плівки в обхід стаціонарним меблям.

Може виникнути питання про безпеку для людського організму від впливу інфрачервоного випромінювання. Конструкція теплої підлоги така, що електромагнітне випромінювання практично зведено до нуля, тому можна бути повністю впевненими, що ніяких шкідливих для здоров'я впливів в приміщенні не буде.

Основні характеристики інфрачервоної підлоги

В основі плівкової підлоги інфрачервона нагрівальна плівка, яка складається з наноелементів, виконаних з вуглецевмісних матеріалів. Коли по них проходить електричний струм, вони створюють інфрачервоне випромінювання, яке нагріває поверхні предметів, які попадають під вплив потоку. Нагрівальний елемент заламінований з двох сторін міцним полімером, який не затримує інфрачервоне випромінювання і забезпечує чудовий захист від пробоїв і займань.

Паралельне підключення всіх елементів системи забезпечує її надійність — при несправності будь-якого елементу загальна функціональність плівки не постраждає. Розрізати термоплівку можна тільки в спеціальних місцях, це варто враховувати при розрахунку необхідної кількості матеріалу.

При використанні ІК плівки в якості основної системи опалення, необхідно щоб нею було покрито не менше 70% поверхні підлоги. Такий варіант чудово підходить для регіонів з м'яким кліматом.

Де можна використовувати теплі підлоги?

Плівкові системи обігріву підходять для вкладання під фіксовані і нефіксовані покриття:

 • ламінат;
 • лінолеум;
 • ковролін;
 • паркетну дошку.

До того ж плівкову нагрівальну систему можна монтувати на стіни, стелі і необов'язково на лінійні поверхні, вони також непогано себе проявляють і на вигнутих площинах.

Ламінована поверхня плівки, при вкладанні під керамічною плиткою, може порушити зчеплення плиткового клею з чорною підлогою. В таких ситуаціях доцільніше використовувати системи на основі нагрівального кабелю.

Технологія вкладання і підключення

Всі особливості по встановленні плівкової обігрівальної підлоги вказані в документації, яка додається до виробу. Однак про деякі тонкощі монтажу краще дізнатись детальніше.

Щоб правильно положити теплу підлогу, варто ознайомитись з наступними кроками:

 1. Перед початком монтажу плівкового нагрівача, необхідно визначитись з місцем розташування термостата і встановити його.
 2. Наступний крок — це очищення підлоги від сміття і пилу. Встановлення повинне проводитись на суху, чисту і міцну поверхню.
 3. Після очищення підлоги, бажано розстелити шар теплоізоляції на основі поліпропіленової або металізованої лавсанової плівки. Не допускається застосування тепловідбивача на основі алюмінієвої фольги.
 4. Тепер вкладається плівковий нагрівач, при необхідності він нарізається на смуги потрібної довжини. При роботі в більшому приміщенні варто пам'ятати, що довжина одної смуги не повинна перевищувати 10м. Розкладається плівка по підлозі на відстані від стіни 20-30см, і так щоб мідні шини були знизу. На цьому етапі роботи важлива особлива акуратність — не можна наступати на плівку і кидати на неї різні предмети.

Важливо також відзначити, що накладання одного листа ІК плівки на інший заборонено. Це може призвести до передчасного виходу системи з ладу.

Купити нагрівальну плівку в інтернет-магазині “Лампочка”

В нашому каталозі представлена інфрачервона плівка для обігріву підлоги тільки від кращих брендів. Вся продукція має офіційну гарантію, а наші ціни нижчі ринкових, тому що ми працюємо напряму з виробниками.

За допомогою зручного і функціонального меню платформи, Ви можете скористуватись фільтрами і звузити поле пошуку у відповідності з Вашими потребами. Також на сайті lampochka.net.ua можна ознайомитись з детальними характеристиками, вибрати і купити комплектуючі для електричної підло.