Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Комплекти в стяжку

Закінчується
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-145 0,8-1,0 м.кв
0
Товар закінчився
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-950 5,6-7,0 м.кв
0
Товар закінчився
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-820 4,8-6,0 м.кв
0
Товар закінчився
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-680 4,0-5,0 м.кв
0
Товар закінчився
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-550 3,2-4,0 м.кв
0
Товар закінчився
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-480 2,8-3,5 м.кв
0
Товар закінчився
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-400 2,4-3,0 м.кв
0
Товар закінчився
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-340 2,0-2,5 м.кв
0
Товар закінчився
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-270 1,6-2,0 м.кв
0
Товар закінчився
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-2500 14,5-18,1 м.кв
0
Товар закінчився
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-2000 12,0-15,0 м.кв
0
Товар закінчився
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-200 1,2-1,5 м.кв
0
Товар закінчився
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-1600 9,6-12,0 м.кв
0
Товар закінчився
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-1400 8,2-10,2 м.кв
0
Товар закінчився
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-1200 7,1-8,9 м.кв
0

Теплі підлоги — ефективна технологія опалення, яка проникає в повсякденне життя все більшої кількості людей. Для того, щоб купити теплу підлогу в стяжку з доставкою та гарантією Вам достатньо відвідати сторінки нашого інтернет-магазину lampochka.net.ua і вибрати сисему, яка оптимально підходить для Вашого приміщення.

В каталозі представлені готові комплекти для створення теплих підлог. В них використовується гріючий двожильний кабель, який володіє підвищеною надійністю і електробезпекою. При його роботі досягається рівномірність нагріву підлоги, а також висока швидкість досягнення заданої температури.

Гріючі кабелі використовуються для вкладання в стяжку товщиною 3-5 см. Порівняно з іншими видами нагріваючих елементів для теплої підлоги (мати, ІЧ плівка ), кабель можна положити на площадці будь-якої складної конфігурації. Але при цьому нагріваючі кабелі потребують більше часу на монтаж, так як розкладаються вручну на попередньо укріплену на підлозі монтажну стрічку. Регульований крок укладки дозволяє добитись більшої або меншої потужності на одиницю площі.

Складові готового комплекту “теплої підлоги” в стяжку

Тому, хто не зіштовхувався раніше з такими системами, буде важко підібрати потрібні елементи. І щоб спростити хоча б трішки даний процес, виробники створили готові набори теплої підлоги для встановлення в стяжку зі всім необхідним.

Комплектація системи обігріву підлоги передбачає найбільш важливі складові для організації опалення:

 • Основою електричної системи є нагрівальні елементи, в даному випадку — нагрівальний двожильний кабель.
 • Монтажна стрічка — призначена для рівномірної розкладки кабелю по поверхні основи майбутньої теплої підлоги. Застосовуючи даний виріб виставляється необхідний крок укладання кабелю.
 • Ще одним елементом комплекту під стяжку являється гофрована монтажна труба, яка ріжеться і гнеться, щоб забезпечити легкий монтаж.
 • Комплект також містить інструкцію і гарантійні талони.

Вибираємо комплект теплої підлоги

Для вибору необхідного комплекту спочатку необхідно визначити площу приміщення. Потім варто визначитись з необхідним режимом нагріву — для додаткового підігріву або основного опалення.

Далі необхідно розрахувати потужність нагрівального кабелю для теплої підлоги. Оскільки кабель вкладається “змійкою”, то змінюючи відстань між оборотами, можна варіювати потужність, отриману на одиницю площі. Іншими словами, використовуючи один і той самий кабель, покладений з різним кроком можна отримати і 150, і 200 Вт/кв.м.

Монтаж теплої підлоги під бетонну стяжку

Основні правила дозволять Вам не припустити прикрих помилок при монтажі і правильно встановити систему теплої підлоги. Неправильний монтаж в свою чергу може зменшити термін служби системи і привести до скорого ремонту.

 1. Нижній шар — це підготовка чорної поверхні під заливку. Часто роблять чорнову стяжку мінімальної товщини, так як її основна задача вирівнювати підлогу. Стяжку можна і не робити, якщо основою служить плита перекриття. Головне, щоб поверхня була рівною.
 2. Покриття підлоги теплоізолятором, щоб не гріти фундамент або нижній поверх. В якості теплоізоляційного шару може служити поліпропілен, пробкова підкладка або алюмінієва фольга з захисним шаром.
 3. Наступний шар — це кріплення електричного гріючого кабелю згідно вибраної схеми на монтажну стрічку. Необхідно обов'язково встановити заземлення, особливо у вологих приміщеннях, таких, як ванна кімната, баня та інші.
 4. Завершальним шаром стає бетонна стяжка. Вона потребує особливої уваги, адже на неї приходиться не тільки фізичне навантаження, але і теплове.

Важливо розібратися в основних вимогах до стяжки і підібрати правильний склад. Головне протягом всього процесу бути послідовним, перевіряти кожен крок і все обов'язково вийде.

Інтернет-магазин “Лампочка” допоможе вибрати і замовити

 • Шукаєте надійну опалювальну систему і за адекватною ціною?
 • Бажаєте зробити замовлення, але не впевнені з вибором?
 • Потрібна консультація для прийняття рішення?
 • Необхідна швидка доставка з зручним для Вас способом оплати?

Ми допоможемо вибрати оптимальне рішення під будь-яку задачу з урахуванням Вашого бюджету та побажань. Наш сайт реалізує електричні нагрівальні системи за доступною ціною, так як тепла підлога більше не розкіш, а необхідність, яка дозволяє забезпечити максимальний комфорт в холодний час року.