Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Опалення та вентиляція

Закінчується
Тепла підлога комплект під плитку ELTIS Hot Line ДТ-850 5,3-7,1 м.кв
0
Закінчується
Тепла підлога комплект під плитку ELTIS Hot Line ДТ-450 2,8-3,8 м.кв
0
Закінчується
Тепла підлога комплект під плитку ELTIS Hot Line ДТ-390 2,5-3,3 м.кв
0
Закінчується
Тепла підлога комплект під плитку ELTIS Hot Line ДТ-290 1,8-2,4 м.кв
0
Закінчується
Тепла підлога комплект під плитку ELTIS Hot Line ДТ-2000 13,0-17,0 м.кв
0
Закінчується
Тепла підлога комплект під плитку ELTIS Hot Line ДТ-1720 11,0-14,3 м.кв
0
Закінчується
Тепла підлога комплект під плитку ELTIS Hot Line ДТ-1370 8,5-11,4 м.кв
0
Закінчується
Тепла підлога комплект під плитку ELTIS Hot Line ДТ-1000 6,3-8,4 м.кв
0
Закінчується
Тепла підлога комплект в стяжку ELTIS Hot Line ДК-145 0,8-1,0 м.кв
0
Закінчується
Комплект плівкова тепла підлога ELTIS Hot Line ПП-4 (4м.кв)
0
Закінчується
Вентиляційна решітка Dospel KOS 150 на стелю
0
Закінчується
Вентиляційна решітка Dospel KOS 100 на стелю
0
Закінчується
Вентиляційна решітка Dospel D/14 OW 125
0
Закінчується
Вентилятор на стелю DOSPEL NV 12-120
0
Закінчується
Вентилятор канальний DOSPEL EURO1-100
0

Грамотно продумана вентиляція і опалювальна система — це запорука створення в приміщенні оптимального мікроклімату.

Опалення є невід’ємною частиною будь-якого житлового будинку чи квартири, офісу або іншого об’єкту нерухомості. Варто підмітити що варіантів опалення приміщень електрикою досить багато, це електрообігрівачі, інфрачервоні панелі і тепла підлога. Дані системи та прилади застосовуються в залежності від конструктивних особливостей будівлі.

Забезпечити навколо себе і своїх близьких чисту, здорову атмосферу просто. Створити правильну “погоду” в будинку можна організувавши ефективний повітрообмін і забравши зайву вологість, при тому не обов’язково для цього проектувати системи вентиляції, так як витяжний вентилятор може встановлюватись вже в існуючі системи, забезпечуючи примусовий повітрообмін в приміщенні, збільшивши ефективність роботи існуючої системи.

Електричні обігрівачі

Для забезпечення сприятливих температурних умов в приміщенні не завжди вистачає стаціонарного опалення, або іноді зовсім немає можливості його встановити. Хорошим варіантом для забезпечення додаткового обігріву будуть електричні обігрівачі. Широкий асортимент цих виробів дозволяє підібрати найбільш відповідний варіант.

Найпоширенішим і доступним електричним обігрівачем є тепловентилятор. Процес нагріву повітря відбувається за рахунок спіралі, а швидкий і рівномірний розподіл теплової енергії в приміщені, за допомогою вбудованого вентилятора.

Конвектори досить прості в експлуатації і безпечні. Нагрівальний елемент приладу знаходиться всередині його корпусу, а зовнішня панель нагрівається мало, тому обпектись об неї неможливо. Вони повністю безшумні, за рахунок чого не викликають дискомфорт. Такі прилади можуть встановлюватись як на підлогу, так і кріпитись на стіні, під вікнами, перед дверима, де прилади найбільш ефективно будуть працювати.

Ще один електроприлад для обігріву, який відрізняється особливою ефективністю це керамічна панель. Подвійний принцип опалення: конвекція повітря та інфрачервоне випромінення, дають максимально продуктивний ефект, обігріваючи не лише навколишнє повітря в приміщенні, а й опромінюють теплом предмети поблизу, стіни і людей.

Електричні системи “тепла підлога”

Як систему обігріву будинку і для облаштування в кімнатах особливо комфортних зон, використовують систему тепла підлога. Електрична тепла підлога представляє собою нагрівальний кабель або інфрачервону плівку, які випромінюють тепло при проходженні через них електричного струму.

В нашому асортименті товарів ви зможете знайти:

 • нагрівальний кабель;
 • інфрачервону плівку;
 • нагрівальні мати;
 • гріючі килимки;
 • готові комплекти.

Особливістю використання гріючого кабелю є укладка не лише в стяжку, а і під керамічну плитку, вложивши його в клей. В такому випадку, цементна стяжка чи плитковий клей стає, так званим, акумулятором тепла. Для зручності укладки часто використовують готові електричні мати. А от система на основі інфрачервоної плівки дає можливість просто постелити нагрівальний елемент під лінолеум чи ламінат.

Тепла підлога будь-якого типу обладнується термостатом, який контролює розігрів систем в діапазоні встановленої температури. Такий автоматичний принцип роботи дає можливість підтримувати задану температуру в приміщенні, вбереже від перегріву і дозволить зекономити електроенергію.

Функції системи вентиляції

Головна ціль вентиляції — це усунення забрудненого повітря з приміщення. Робота вентиляційної системи впливає на самопочуття людини, її працездатність, концентрацію і якість сну. З часом в результаті життєдіяльності людей, приготування їжі, користування ванною і туалетом, склад повітря в будівлі змінюється:

 • зростає вологість;
 • збільшується концентрація пилу;
 • накопичуються неприємні запахи;
 • знижується рівень кисню.

Для вирішення вище перерахованих проблем потрібно підбирати прилади, які здатні переміщувати необхідний об’єм повітря за нетривалий проміжок часу.

Вентилятор — це прилад, який витягує пар і забруднене повітря з приміщення на вулицю. Він найкращим способом вирішує проблему підвищеної вологи, допомагає запобігти появі грибку і плісняви, призначений для монтажу у вентиляційні отвори, характеризується високою продуктивністю і мінімальними шумовими показниками.

На нашому сайті представлені такі побутові вентилятори:

 • тунельні(канальні);
 • зі зворотнім клапаном;
 • настінно-стельові;
 • зі шнурковим вимикачем.

Вентиляційні решітки — це виріб, виготовлений з міцного алюмінію або пластику. Каркас решітки — це рамка, яка кріпиться на лицеву частину повітровідводу, що виходить у приміщення. Кожному виду решіток характерні свої особливості. Бувають гравітаційні решітки — призначені для розподілення повітряних потоків всередині приміщення, вентиляційні решітки зі зворотнім клапаном, з рухомими жалюзями — дозволяються контролювати потік повітря в приміщені. Деякі типи таких пристроїв можуть встановлюватись на стелі.

Інтернет магазин “Лампочка” допоможе Вам обрати та придбати побутовий витяжний вентилятор чи визначитись чим краще обігрівати Ваше приміщення, щоб перебування в ньому було максимально комфортним.

Ви з легкістю зробите правильний вибір, після того як ознайомитесь з технічними характеристиками, зовнішнім виглядом по фото і коротким описом під товаром. А на всі додаткові питання, Вам люб’язно відповість наш консультант. Доставку товарів здійснюємо по всіх містах України, а також є можливість забрати покупку самостійно, відвідавши один з наших офлайн магазинів.