Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Щитове обладнання

Хід продажів
Закінчується
Ревізійні дверцята MiniMax 300х300
1
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-8-Н
1
Хід продажів
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР 1Ф-16-Н
1
Хід продажів
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-6-Н вуличний
0
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-6-Н
0
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-36-Н
0
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-24-Н
0
Хід продажів
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-15-Н вуличний
0
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-15-Н
0
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-12-Н
0
Щиток розподільчий врізний NOVA ШМР-8-В
0

Важливим елементом у захисті енергозабезпечення є щитове обладнання. Основною функцією щитів є зручна організація в розподілі електроенергії від ввідного кабелю по кількох лініях і обмеження вільного доступу до цих елементів.

Основні вимоги

Щитове обладнання повинне відповідати наступним критеріям:

 • механічна міцність, ударостійкість корпусу і дверцят;
 • пожежо- і вогнестійкість;
 • стійкість покриття до впливу навколишнього середовища, корозійна стійкість;
 • безпека для споживача при монтажі і обслуговуванні;
 • продумані системи вводу, прокладки і фіксації кабелів.

Різні типи електрощитів дозволяють вирішувати задачі різних видів. Звідси і відмінність в їх в габаритних розмірах, максимальній кількості встановлюваних приладів, а також вартості.

Різновиди щитового обладнання

Класифікація по конструкції

По конструктивному виконанні можна виділити моделі:

Спосіб встановлення

Зазвичай дані вироби встановлюються двома способами:

 • Вбудовний. Пристрої такого типу монтують в нішу або заглиблення, спеціально підготовлене в стіні. Ззовні залишається видно тільки дверцята, а весь корпус втоплений в стіну, що виглядає достатньо естетично і найголовніше нікому не заважає. Ймовірність їх пошкодити невисока, тому матеріал може бути будь-який. Основну увагу лише варто приділити міцності дверцят такого боксу.
 • Накладний. Встановлюється безпосередньо на стіну або іншу будівельну конструкцію навісним способом. Весь корпус розташовується ззовні основи, на якій він знаходиться.

Матеріал корпусу

Традиційно розподільчі щити виготовляються з двох видів матеріалів. Це або метал, або пластик.

Пластикові щити. Знаходять застосування всередині приміщень і не під прямими сонячним випромінюванням. Конструктивно являють собою компактний пластиковий бокс з розміщеними всередині монтажними DIN-рейками. В залежності від моделі, пластикові щити можуть мати прозорі дверцята або вікно.

Металеві щитки. Відрізняються великим різноманіттям розмірів. Можуть застосовуватись в приміщенні, під відкритим небом або в спеціальних окремо розташованих будівлях. У вуличному виконанні, додатково обладнуються гумовими ущільнювачами на дверцятах і кабельних вводах. Більшість моделей оснащуються замками, для запобігання несанкціонованого проникнення.

Ступінь захисту

В залежності від місця розташування, виділяють щити для встановленні ззовні або всередині приміщення. Для електротехнічних виробів важливий захист від зовнішніх впливів, який позначається параметром IP. Від цього залежить не тільки надійна експлуатація електрообладнання, але і безпека людини.

 • При монтажі в сухій квартирі підійде будь-який вид корпусу з класом захисту від мінімального IP20. Такий ступінь перешкоджає випадковому доторку пальців до cтрумопровідних деталей.
 • Для вологих приміщень, наприклад, гаража, варто звернути увагу на щитки не нижче IP44.
 • При монтажі на вулиці є потреба захисту на рівні від IP54. Таке обладнання оснащується спеціальними ущільнювачами, які оберігають від злив, бурі та іншого.

Купити щитове обладнання в магазині “Лампочка”

Продукція даної категорії в нашому інтернет-магазині представлена в широкому асортименті. Від простих модульних вбудованого монтажу для квартири до кращих з точки зору якості і зручності у використанні. Доступні також комплектуючі для організації системи енергопостачання.

Звертайтесь до нас, якщо на першому місці серед пріоритетів — надійність, якість і довговічність. Вся наша продукція сертифікована, відповідає вимогам і з гарантією від виробника.