Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Монтаж

Хід продажів
Скоба-Хомут кабельна під гвинт АСКО-УКРЕМ CHS 5/16R
1
Хід продажів
Закінчується
Ревізійні дверцята MiniMax 300х300
1
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-8-Н
1
Хід продажів
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР 1Ф-16-Н
1
Хід продажів
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-6-Н вуличний
0
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-6-Н
0
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-36-Н
0
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-24-Н
0
Хід продажів
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-15-Н вуличний
0
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-15-Н
0
Щиток розподільчий навісний NOVA ШМР-12-Н
0

Монтажні вироби — це велика група пристроїв, без яких не минають жодні електромонтажні роботи. Класифікація монтажних виробів настільки різна, що вони застосовуються практично на кожному етапі інсталяційних робіт: з’єднання кабелів, їх кріплення, робота зі встановлення розподільчих коробок, електрощитового обладнання, організація електроізоляції, а також багато іншого у сфері внутрішньої і зовнішньої прокладки мережі. Кабель необхідно до чогось кріпити, його потрібно заховати, для того щоб він не псував естетику інтер’єру, він повинен бути надійно захищений від зовнішніх впливів, сонячного світла, вологи, від випадкових ударів. Крім того, він повинен монтуватись як на стіні, так і в стелі, а для цього потрібні електромонтажні вироби відповідного призначення.

Види електромонтажних продуктів і їх призначення

Електромонтажні вироби — невід’ємні елементи, за допомогою яких відбувається комплексний монтаж кабелів і проводів від джерела електроживлення до його приймача.

До числа монтажних виробів відносяться витратні матеріали, що використовуються для виконання установчих робіт. Вони суттєво полегшують прокладку електричних та інформаційних мереж, допомагають правильно комутувати лінії, організовувати розгалуження і дають можливість надійно закріпити силові кабелі, а також зберегти їх від подальшої небажаної деформації.

Найбільш поширені електромонтажні матеріали:

 • дюбеля, кабельні хомути;
 • скоби, зажими;
 • DIN-рейки, гребінки;
 • тримачі шин;
 • наконечники і гільзи;
 • коробки монтажні;
 • ізоляційні матеріали;
 • клеми.

Все для монтажних робіт можна поділити на декілька основних категорій, відносно їх призначення і застосування:

 • Рукава, труби і кабель-канали для прокладки проводів і кабелів. Вони виконують захисну функцію від різних механічних пошкоджень. При зовнішній прокладці проводки, кабель-канали надають виконаній монтажній роботі естетичний зовнішній вигляд, приховуючи проводи під пластиковим коробом. Для організації прихованої проводки під стяжку чи штукатурку можуть використовуватись гладкі ПВХ чи гофровані труби. Такі вироби можуть виготовлятись з термостійкого пластику чи металу, вибір їх матеріалу залежить від умов прокладки і експлуатації.
 • Кріплення кабельної продукції різного типу. В даній категорії представленні всі можливі вироби, за рахунок яких здійснюється кріплення до бетонних, цегляних, металевих споруд чи конструкцій. На першій стадії монтажу особливу увагу варто приділяти дюбелям. Вони бувають металевими чи пластиковими, що нагадують цвяхи з шипованими стінками, різної довжини і діаметру. У свою чергу для кріплення проводки на стінах використовують скоби з пластику чи металу.
 • Електроізоляційні матеріали і вироби. Для того щоб заізолювати провід чи кабельну жилу, застосовується термоусадочна труба, ізолента. Дана категорія товарів дозволяє захищати з’єднання проводів.
 • З’єднувачі для кабелів і проводів. Для з’єднання кабелів, проводів чи жил використовують всі можливі за діаметром гільзи, наконечники, ковпачки. Для кабель менеджменту застосовується стягувальні хомути.
 • Клеми — призначені для з’єднання струмопровідних частин проводів, шнурів і кабелів без пайки і скрутки.
 • Монтажні шини — це електричні з’єднувачі для встановлення модульного обладнання в електророзподільчих щитках.
 • Інсталяційні і розподільчі коробки. Розподільчі — призначенні для розводки проводів при прихованій чи відкритій електропроводці в приміщеннях. Інсталяційні застосовуються для монтажу розеток і вимикачів у спеціально вирізані отвори у стіні.
 • Металеві і монтажні щитки, пластикові бокси, а також ревізійні дверцята. Використовуються для розміщення модульного обладнання для забезпечення захисту електроприладів і оперативного відключення в екстрених ситуаціях.

Основні вимоги до електромонтажних виробів

Так як монтажна продукція є невід’ємною частиною електротехнічної установки і сильно впливає на її якість, вона має відповідати деяким вимогам:

 • Електромонтажні вироби повинні володіти достатньою міцністю;
 • Кріплення та ізолюючі матеріали, повинні володіти електричною міцністю;
 • Стійкість до впливів зовнішнього середовища, наприклад, завдяки захисному покриву (фарбування, хромування та ін.);
 • Монтажні прилади повинні забезпечувати зручність, простоту і високу продуктивність при виконанні монтажних робіт.

Сайт lampochka.net.ua пропонує придбати необхідні електромонтажні вироби, що відповідають всім Вашим основним вимогам. Асортимент інтернет-магазину охоплює сотні товарів, ціна і якість яких Вас приємно здивують. В каталозі зручно розсортувати електромонтажні вироби для вирішення будь-яких завдань, передивитись всю необхідну інформацію про технічні характеристики і виробників. Це дасть можливість Вам зробити правильний вибір під час покупки. А система постійних акцій і розпродажів, хороший сервіс та швидка доставка стане приємним бонусом для кожного покупця.