Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Кабель і провід

Хід продажів
Провід мідний ОДЕСА ГОСТ ШВВП 3х1,5мм² білий плоский ОГ
0
Хід продажів
Провід мідний ОДЕСА ГОСТ ШВВП 2х1,5мм² білий плоский ОГ
0
Хід продажів
Провід мідний ОДЕСА ГОСТ ПВС 2х2,5 мм² білий круглий ОГ
0

Кабельно-провідникова продукція вирішує безліч побутових і промислових питань: будівництво, ремонт, освітлення, розгортання електричної комп’ютерної, телефонної, телевізійної мережі, відеоспостереження, пожежна сигналізація. Без кабельної продукції неможливо уявити жодну галузь діяльності людини.

Кожен тип електричного кабелю чи проводу використовується для вирішення конкретного завдання електрифікації об’єкту. Основна функція — передача сигналу чи електроенергії на необхідні відстані.

Чим кабель відрізняється від проводу

Термін “провід” і “кабель” часто використовуються як синоніми, але це різні за своєю сутністю вироби. Зовні ці два типи провідників мають схожість, але головна відмінність — це ізоляція. У кабелів завжди є оболонка, а у проводів не обов’язково. Провід як і кабель може бути багатожильним і мати додатковий шар ізоляції.

Кабелі завжди обладнанні надійним захистом від зовнішніх впливів, тому підходять для прокладання в землі і під водою. При прокладці електропроводки частіше всього використовують кабель, хоча провід для даного завдання також підходить. Тим не менш проводи частіше використовують всередині приміщень або в різному електрообладнанні.

Різновидність кабельної продукції

Кабельні вироби — це будь які види ізольованих і неізольованих провідників з різним рівнем захисту. В залежності від параметрів, сфери застосування, всі електричні кабелі і проводи можна розділити на:

 • Силові — даний вид кабельної продукції призначений для транспортування електроенергії промислових частот до силових споживачів на малі та більші відстані. Важливим параметром є допустима величина струму що передається. На практиці застосовується для передачі трифазного струму.
 • Контрольні кабелі використовуються для передачі інформаційних сигналів з ціллю управління стаціонарними механізмами, електроприладами та ін.
 • Кабелі управління використовуються в різних системах автоматики і слугують для створення каналу сигналізації і зв’язку, каналу управління і контролю будь-якими рухомими чи стаціонарними малопотужними механізмами і електрообладнанням різного призначення, включаючи з’єднання між приладами (в основному застосовуються для управління електродвигунами).
 • Кабелі зв’язку — ця категорія виконує функцію передачі різних сигналів. Вони діляться на два типи: високо- і низькочастотні кабелі.
 • Радіочастотні слугують провідником для електричних приладів, які працюють в радіочастотному діапазоні. Головне призначення — передача відео- і радіосигналів.
 • Монтажні — це різновид кабельно-провідникової продукції призначеної для монтажу як у межах однієї електроконструкції, так і для передачі електроенергії приладам та пристроям. Ці вироби досить гнучкі, мають надійну ізоляцію і стійкі до хімічних чи механічних пошкоджень.
 • Установчі — широко використовуються для професійних, технічних, монтажних робіт, пов’язаних з електростанціями.
 • Обмотувальні проводи — використовуються при виготовленні електромагнітних котушок, трансформаторів, релейного обладнання та ін.
 • Інтернет провід — слугує для передачі цифрового сигналу і налаштування комп’ютерних ліній на великій відстані.

Конструкційні різновиди кабельно-провідникової продукції

Будь-яка кабельно-провідникова продукція має стандартне внутрішнє наповнення, що складається з декількох важливих шарів.

Струмопровідні жили

Представленні як провідник електроенергії. Жили проводів і кабелів виготовляють в основному з алюмінію або міді і можуть бути монолітними чи багатодротовими.

Алюмінієві провідники дешевші і легші, проте досить жорсткі, тому не підходять для прокладання зі згинами під гострим кутом.

Мідні жили більш витривалі, мають кращу електропровідність, простіші в обслуговуванні і монтажі, а також більш еластичні.

Монолітні — менш гнучкі, особливо моделі з великим перетином жили. Такі проводи підходять для прокладання побутової електропроводки в штробі, добре витримують механічні навантаження, та варто звернути увагу на те що вони погано переносять перекручування та заломлення.

Багатодротові — більш гнучкі, підходять для ремонтних робіт. В основному їх встановлюють в кабельні канали під час прокладання зовнішньої електропроводки.

Ізоляція

Застосовується для міцності виробу і оптимального захисту струмопровідних жил, присутня майже в кожній конструкції і може виготовлятись з різного матеріалу.

Гумова ізоляція відрізняться високою гнучкістю, завдяки чому провід може використовуватись в будь-яких умовах і важкодоступних місцях з великою кількістю вигинів. В основному проводи з такою ізоляцією використовуються для виготовлення шнурів електроінструментів.

Ізоляція з поліетилену відрізняється високою стійкістю до зовнішніх хімічних впливів і температурних змін, що дає можливість монтувати кабель в будь-яких жорстоких умовах і агресивних середовищах.

ПВХ-ізоляція — найбільш поширена і бюджетна, володіє високою гнучкістю і може встановлюватись у важкодоступних місцях.

Паперова — вона просочена спеціальним розчином для покращення захисних властивостей від агресивних впливів зовнішнього середовища.

Силіконова ізоляція — цей матеріал не горючий і здатний витримати довготривалий вплив високих температур.

Екран — захищає від електромагнітних наведень і перешкод.

Заповнювач застосовується для захисту кабелю від потрапляння вологи при пошкодженні ізоляції. Основною функцією є витіснення вільного простору між внутрішніми елементами конструкції. Також необхідний щоб надати кабелю додаткову міцність.

Верхній шар захищає комплектуючі елементи від негативних зовнішніх впливів.

Захисний покрив призначений для додаткового захисту у випадку, якщо зовнішній шар пошкодиться.

При відкритій електропроводці необхідно строго слідкувати за правилами електробезпеки: провід не повинен знаходитись близько до нагрівальних приладів чи під прямими сонячними променями, деякі різновиди кабелів не бажано встановлювати в приміщеннях з підвищеною вологістю чи біля води. Бажано стабільно перевіряти цілісність проводки, щоб впевнитись у відсутності пошкоджень, тріщин, які необхідно заізолювати.

При прихованому монтажі кабелі прокладаються в пустотах будівельних конструкцій. Часто для цього застосовують гофротруби, металорукава, кабель-канали та інші вироби для захисту електропроводки.

Перед тим як купувати провід чи кабель, потрібно точно розуміти мету його використання. Правильно підібрана високоякісна кабельно-провідникова продукція — запорука успіху в будівництві чи ремонті, а також гарантія безпечної експлуатації об’єкту без аварій та збоїв.

Чому клієнти обирають нас?

Інтернет-магазин “Лампочка” співпрацює лише з добре перевіреними виробниками,тому можемо запропонувати асортимент продукції високої якості і з найбільш прийнятними цінами. Вам не знадобиться робити нелегкий вибір між вартістю та якістю. Замовити будь-який кабель можна з доставкою по всій Україні. А якщо Вам необхідна додаткова інформація і консультація про дану продукцію, звертайтесь до наших менеджерів. Ми завжди раді допомогти Вам визначитись з вибором.