Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Подовжувачі та колодки

Трійник плоский LUXEL 1012 білий
0
Трійник LUXEL хрестоподібний 1113 чорний
0
Трійник LUXEL хрестоподібний 1013 білий
0
Закінчується
Розетка одинарна ERKA 16А з заглушкою (каучук)
0
Закінчується
Розетка каучукова четвірна монофазна 1*16А BEMIS
0
Закінчується
Розетка каучукова настінна монофазна 1*16А BEMIS
0
Закінчується
Подовжувач VIKO 6 входів 5м із заземленням Multi-Let
0

Не дивлячись на ретельне планування розташування і кількості розеток в приміщенні, все одно не можливо обійтись без використання переносок. Колодка або подовжувач значно спростить Вашу роботу і дозволить дістатися важкодоступних місць, в яких немає стаціонарної розетки.

При виборі такого роду виробів, основним критерієм являється якість, тому що від неї повністю залежить наша безпека. І головне правило, про яке не варто забувати — це сумарне навантаження всього підключеного обладнання, воно не повинне перевищувати допустимої напруги, оскільки переноска може вийти з ладу.

Різновиди подовжувачів

Подовжувачі вирішують проблему нестачі розеток. Вони виробляються для різних потреб і дозволяють без обмежень експлуатувати побутові і промислові електротовари з обмеженою довжиною кабелю. Що стосується будівельних об’єктів, то там вони використовуються постійно.

Подовжувачі можна поділити на такі категорії:

 1. Переноска з колодкою. Найпростіший подовжувач, в якому використовується колодка на 2-6 гнізд. Конфігурація колодки може бути різноманітною.
 2. Подовжувачі на котушці. Це барабан, на який намотується кабель і на якому розташовані розетки. Довгі проводи зручніше використовувати з котушкою, так вони не будуть заплутуватись та займати багато місця.

Що таке електрична колодка?

Якщо Вам необхідно одночасно підключити до електромережі декілька приладів, використовуйте електричні колодки. Це простий, але часто незамінний в побуті і на виробництві пристрій, він легко допоможе Вам вирішити питання, пов’язані з розгалуженням електромережі або з віддаленим підключенням електроприладу.

Колодка є складовою частиною електричного подовжувача і являє собою блок розеток в корпусі. Для того, щоб зробити подовжувач самостійно, достатньо купити колодку, як окрему складову, а також вилку і кабель необхідної довжини і перетину. Як правило, місце з’єднання блока з шнуром захищене спеціальним кожухом, призначеним для запобігання стирань і перегинів кабелю.

Також даний пристрій можна застосувати не тільки, як переноску, але і встановити як звичайну накладну розетку.

Вибираємо подовжувачі і колодки за основними параметрами

Перед тим, як придбати пристрій, потрібно розібратись в особливостях і основних технічних характеристиках:

 • Кількість гнізд. Мінімальна кількість гнізд — 1, а максимальне найчастіше 6.
 • Довжина шнура. Подовжувачі можуть мати протяжність проводу від 1м до 100м, але при довжині шнура від 20м застосовуються котушки.
 • Максимальне навантаження. В залежності від даного показника можна визначити потужність приладу, якого можна підключити до подовжувача. На гранично допустиме навантаження впливають матеріал, кількість жил і їх перетин.
 • Наявність заземлення. Оснащеність подовжувача контактами заземлення надійно захищає споживача від ураження током.

Це основні параметри, на які потрібно звернути увагу в першу чергу. Але вироби подібного роду також можуть володіти додатковими функціями, а необхідність в них визначається тільки Вашими бажаннями та фінансовими можливостями.

Додаткові властивості подовжувачів і колодок:

 • вимикач дозволяє одночасно відключити живлення всіх приладів, не витягуючи кожну вилку окремо;
 • мережевий фільтр призначений для захисту електричного обладнання від перепадів напруги;
 • USB роз’єм дає можливість користувачу заряджати гаджети напряму, без використання спеціального блоку живлення;
 • рівень захисту є не менш важливим параметром. Для приміщень, з вмістом великої кількості пилу та вологи, виробники пропонують пристрої з підвищеним рівнем захисту. Ступінь IP44 призначена для установки, де в основному присутні висока вологість без направлених струмів води;
 • наявність захисної кришки запобігає від попадання великих частин в роз’єм приладу.

Звертати увагу також варто на матеріал виготовлення пристрою. Більшість подовжувачів і колодок вироблені з якісних негорючих матеріалів, які не розтріскаються з часом і не зламаються від легких механічних впливів. Але якщо пристрої використовуються в важких умовах експлуатації, наприклад, на будівельних об’єктах, на виробництві, тут застосовують більш стійкі каучукові переноски і колодки.

Купити подовжувач або колодку в інтернет магазині lampochka.net.ua

Здійснити покупку через наш сайт досить зручно, завдяки зрозумілому інтерфейсу. Але якщо у Вас виникнуть проблеми зі замовленням через інтернет або Ви є невпевненим користувачем комп’ютера, можете просто зателефонувати в наш відділ продажу і менеджери приймуть ваше замовлення в телефонному режимі.

Ставши нашим покупцем, Вам забезпечені низька вартість, виняткова якість реалізованого товару та турбота про кожного клієнта. Це основні правила роботи нашого магазину. Заходьте до нас і переконайтесь у цьому самі.