Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Вимикачі

Вимикач одноклавішний NILSON Touran Золото
2
Вимикач одноклавішний LEZARD Rain білий
1
Вимикач двоклавішний NILSON Touran Срібло
1
Вимикач триклавішний SCHNEIDER Asfora бронза
1
Вимикач одноклавішний EL-BI Zirve білий
1
Вимикач триклавішний VIKO Carmen крем
0
Вимикач триклавішний VIKO Carmen білий
0
Вимикач триклавішний VIDEX Binera крем
0
Вимикач триклавішний VIDEX Binera графіт
0
Вимикач триклавішний VIDEX BINERA білий
0
Вимикач триклавішний SCHNEIDER Asfora сталь
0
Вимикач триклавішний SCHNEIDER Asfora бiлий
0
Вимикач триклавішний NILSON Touran Чорний
0

Вимикач — електричний прилад, призначений для з’єднання і роз’єднання електричного ланцюга. В основному вимикачі керують освітлювальними приладами, рідше їх застосовують для витяжних вентиляторів, кондиціонерів та іншого.

Прилад, який більше за все піддається вдосконаленню і оснащенню додатковими функціями — це вимикач. В залежності від способу монтажу, дизайнерського рішення, від можливості перемикання і регулювання світла, а також призначення і захисних властивостей, їх можна розділити на декілька типів.

Які бувають вимикачі?

На сьогоднішній день Ви можете зустріти велику кількість різноманітних вимикачів з додатковими функціями і можливостями. Спершу можна загубитись, але в цілому, все не так важко. Можна виділити ряд категорій, по яких групуються всі вимикачі:

 • Звичайні вимикачі. Такі пристрої найпопулярніші, їх особливість в тому, що управління одним світильником здійснюється тільки з одної точки.
 • Прохідні перемикачі. Дуже зручне рішення для великих просторів, тому що керування одним світильником здійснюється з двох місць. Часто вони встановлюються в довгих коридорах, в спальнях, а також на сходах.
 • Перехресні/проміжні перемикачі. Такі вироби дозволяють керувати з трьох і більше точок. Схема підключення вимагає розмістити по краях прохідні перемикачі, а між ними необхідну кількість проміжних.
 • Поворотний димер. Такий варіант управління освітленням являє собою поворотну ручку, за допомогою якої здійснюється плавне регулювання яскравості.

Спосіб встановлення

За способом кріплення вимикачі діляться на дві категорії:

 1. Внутрішній / вбудований / прихований / врізний монтаж — вимагає встановлення пристроїв у підрозетник, який в свою чергу розміщується в отворі стіни.
 2. Накладний / зовнішній / відкритий монтаж — пристрій кріпиться на поверхню стіни і не потребує спеціального врізного отвору. Зовнішній монтаж забезпечує простоту встановлення і обслуговування, а заміна точки кріплення не призведе до значних пошкоджень поверхні.

Декоративне оформлення корпусу

Широкий асортимент вимикачів відрізняється не тільки за технічними параметрами, але і зовнішнім виглядом. В наявності є як класичні білі і кремові моделі, так і більш сучасні варіанти:

 • Які імітують натуральні матеріали (дерево, метал, камінь);
 • Оснащені спеціальними індикаторами світла;
 • Велика кількість як яскравих і насичених кольорів, так і більш спокійних відтінків.

В даному випадку необхідно орієнтуватись тільки на власний смак і стиль інтер’єру.

Інші різновиди вимикачів і їх можливості

Ступінь захисту. Для обладнання приміщень, з підвищеною вологістю або вмістом великої кількості пилу, виробники пропонують вимикачі з підвищеним рівнем захисту.

 • Вимикачі класу захисту IP44 призначені для встановлення у ванній кімнаті, де в основному присутня тільки висока вологість.
 • Від ступеня захисту IP54, вимикачі можна встановлювати в приміщеннях, де існує можливість потрапляння струменю води на пристрій, наприклад біля мийки на кухні.
 • Вимикач з IP65 — передбачений для особливо агресивного середовища. Вищий степінь герметичності дозволяє використовувати виріб на вулиці.

Вимикачі від нашого інтернет-магазину

Зручні фільтри, розташовані ліворуч, допоможуть Вам знайти необхідну продукцію за особистими критеріями. Широта асортименту товарів полягає у різноманітності виробників, цінової політики, стилістичних особливостей і функціональних можливостей. Ви зможете підібрати моделі від преміум класу і до економ, при цьому ми забезпечуємо високу якість будь-якого сегмента. Наші досвідчені консультанти із задоволенням допоможуть розібратись у всьому різноманітті каталогу.