Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Розетки

Розетка одинарна з/з VIKO Carmen біла
1
Розетка одинарна з/з SCHNEIDER Asfora бiла
2
Хід продажів
Розетка одинарна з/з NILSON Touran горіх
2
Розетка одинарна + 2USB з/з VIDEX Binera крем
1
Розетка двомісна б/з NILSON Touran горіх
2
Хід продажів
Розетка El-BI Alsu одинарна з/з накладна біла IP20
1
Розетка тримісна з/з VIKO Carmen біла
0
Закінчується
Розетка телефонна NILSON Touran Срібло
0
Закінчується
Розетка телефонна NILSON Touran Золото
0
Закінчується
Розетка телефонна NILSON Touran Антрацит
0
Розетка телевізійна HOROZ Ela біла
0
Розетка телевізійна EL-BI Zirve крем
0

Розетка — електричний роз’єм, за допомогою якого під’єднуються побутові і промислові електроприлади в мережу живлення. На сьогоднішній день існує велика кількість різновидів даних виробів, вони можуть бути як звичайні штепсельні, так і для підключення телебачення, інтернету і іншого.

Кожного дня ми зустрічаємось з електричними розетками, тому важливо, щоб їх використання було зручним і безпечним, а конструкція надійною. В інтернет-магазині “Лампочка” Ви можете знайти великий каталог розеток різного призначення за найкращою ціною. В картці товару можна ознайомитись з технічними характеристиками, прочитати корисний опис і відгуки від покупців, а також зробити свій вибір відносно дизайну і кольору виробу по фото.

Різновиди розеток

Для того, щоб коректно підібрати розетки для Вашого приміщення, необхідно знати, які види бувають.

Стандартні штепсельні розетки розраховані на напругу мережі 220В. В них можна вмикати майже всі електроприлади, крім високопотужних. В нашому асортименті також є подвійні розетки, в яких передбачено наявність двох електричних точок і можливість одночасного підключення до мережі кількох приладів одночасно. Розетка даного типу відрізняється тільки кількістю посадкових місць, а сама конструкція виконана у стандартних розмірах і займає тільки один підрозетник. Також бувають розетки потрійні і на більшу кількість місць.

Для потужних електроприладів, наприклад, духових шаф або електричних плит, використовуються спеціальні силові розетки. Для таких підключень прокладаються окремі гілки електричної проводки, з застосуванням кабелю більшого перетину і провідника заземлення. В нашому інтернет-магазині Ви знайдете трьох і чотирьох полюсні роз’єми для однофазних і трифазних споживачів.

Вологозахищені. Корпус пристрою спроектований таким чином, щоб всередину не могла проникнути рідина. В приміщеннях з підвищеною вологою, до прикладу, в санвузлах, ванних кімнатах і на кухнях рекомендується встановлювати розетки з захистом від вологи і пилу.

З USB-портом. Вони мають один або більше роз’єм для підключення малопотужної електроніки і зарядки мобільних телефонів, планшетів або інших девайсів. Досить зручно мати такий пристрій в кабінеті або біля робочого столу.

Якщо від самого початку розетки використовувались виключно для живлення електропристроїв від електромережі, то зараз з’явились і для кабелів інтернету, антенних проводів телебачення, і стаціонарних телефонів.

Телевізійні. Дані вироби мають спеціальний роз’єм, призначений для підключення телевізійного кабелю. Їх зазвичай встановлюють в тому місці, де буде стояти телевізор. Вони бувають трьох видів:

 • прохідна;
 • кінцева;
 • універсальна.

Комп’ютерні. Призначені або для підключення до інтернету, або для створення локальної мережі — з’єднання персональних комп’ютерів між собою. Вони схожі на телефонні розетки, але відрізняються видом кабельного наконечника, щоб підключається.

Додаткове оснащення штепсельних роз’ємів

 • Захисні шторки. Перешкоджають потраплянню пилу та інших частинок всередину розетки. В першу чергу призначені для захисту від дитячих пустощів зі заштовхуванням в розетку цвяхів та інших предметів.
 • Захисні кришки. Застосовуються в основному в приміщеннях з підвищеною вологістю.
 • Наявність контакту заземлення. Заземлення відіграє не останню роль в роботі деяких споживачів електричного струму. При відсутності заземлення електричні прилади високої потужності можуть виявитись небезпечними для користувачів. Але далеко не в кожному домі чи квартирі передбачений провід заземлення, тому звісно і потреба в розетках зі заземленням відсутня.

Способи встановлення

За способом монтажу всю електрофурнітуру можна поділити на два основні типи. Конструкцію корпусу в даному випадку вибирають залежно від виду проводки.

 • Вбудовані встановлюються в спеціальний підрозетник, прихований в стіні.
 • Накладні застосовуються при відкритій проводці без особливого пошкодження стін. Такий спосіб монтажу дозволяє з легкістю виконати заміни або ремонт при необхідності. Один недолік в тому, що накладні розетки дещо виступають від стіни.

Купити розетки на Lampochka.net.ua

Зупинившись на виборі конкретного товару, Ви можете дізнатись про наявність даної моделі і уточнити всі деталі у нашого консультанта. Ми здійснюємо доставку по території всієї України, також у Вас є така можливість, як самовивіз, тобто забрати самостійно вибрану продукцію в наших роздрібних магазинах. Ми пропонуємо як недорогі моделі електричних розеток, так і більш дорожчі з деякими корисними функціями і додатками.