Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
 • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
 • Сб: 09:00 - 15:00
 • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Електрофурнітура

Розетка одинарна з/з VIKO Carmen біла
1
Розетка одинарна з/з SCHNEIDER Asfora бiла
2
Хід продажів
Розетка одинарна з/з NILSON Touran горіх
2
Розетка одинарна + 2USB з/з VIDEX Binera крем
1
Розетка двомісна б/з NILSON Touran горіх
2
Хід продажів
Розетка El-BI Alsu одинарна з/з накладна біла IP20
1
Рамка подвійна NILSON Thor біла
1
Вимикач одноклавішний NILSON Touran Золото
2
Вимикач одноклавішний LEZARD Rain білий
1
Вимикач двоклавішний NILSON Touran Срібло
1
Вимикач триклавішний SCHNEIDER Asfora бронза
1
Вимикач одноклавішний EL-BI Zirve білий
1
Штекер комп’ютерний роз'єм 8Р8С (RJ-45)
0

Розетки, вимикачі, димери, кнопки дзвінка.

Електрофурнітура виконує не лише функціональну роль, але й декоративну, адже вимикачі та розетки це невід’ємна частина будь-якого інтер’єру, без яких важко уявити квартиру, будинок, сучасний офіс, магазин чи будь-яке приміщення.

Естетичності інтер’єру додають деталі, що гармонійно поєднанні між собою, тому ці невеликі, проте, дуже важливі дрібнички, потребують особливої уваги. А для того щоб Вам було легше підібрати електрофурнітуру, що підійде під Ваш інтер’єр, дизайнери розробляють унікальні колекції різноманітних стилів.

Сьогодні асортимент електрофурнітури не обмежується лише розетками і вимикачами для верхнього світла. Виробники пропонують великий вибір з різними комбінаціями: клавішний вимикач + розетка, роз’єми для телефону, інтернету, телебачення та багато іншого.

Як підібрати розетки та вимикачі?

Плануючи ремонт у своїй квартирі, більшість споживачів концентруються на зовнішньому вигляді, але потрібно чітко розуміти, яке завдання стоїть перед електрофурнітурою. Вона повинна привертати увагу, чи бути непомітною, не виділятися на фоні загального інтер’єру? Прилади цієї категорії містять в собі достатньо великий асортимент продукції, тому варто заздалегідь зрозуміти, які функції вони мають виконувати, продумати який прилад ви будете підключати до тої чи іншої розетки, де буде стояти торшер, а де вмикати порохотяг чи праску.

Необхідно звернути увагу на маркування, що вказує на ступінь захисту від пилу та вологи — IP XX. Наприклад, для звичайних кімнат чудово підійде електрофурнітура з IP20, а от для ванної кімнати краще придбати розетку та вимикач зі захистом IP44 та вище.

Вимикачі і розетки можуть мати різну геометричну форму, колір, малюнок, орнамент чи декор. Спектр матеріалів з яких виготовляються вироби також надзвичайно широкий: від пластику і металу, до скла і кераміки чи матеріалу, що імітує природні текстури.

При оформленні приміщення необхідно відштовхуватись не тільки від загального стилю об’єкту і його гами кольорів, але й не забувати, що хороша фурнітура повинна щільно прилягати до поверхні, міцно триматись в гнізді і, найголовніше, довго служити. Вона має бути легкою у монтажі і експлуатації, а також дійсно комфортною при щоденному використанні.

Види електрофурнітури

Вимикачі — це фурнітура призначена для ввімкнення/вимкнення подачі електрики до освітлювальних чи інших приладів, наприклад, запуск стельових вентиляторів та ін.

Всі вимикачі діляться на наступні основні види:

 • Клавішні. Робота пристрою побудована на принципі гойдалки. Це найбільш поширений варіант, може мати одну або декілька клавіш різних розмірів і форми.
 • Димерні (світлорегулятори) — призначений для зміни яскравості електричних джерел світла. Даний пристрій дозволяє також контролювати споживання електроенергії знижуючи інтенсивність світіння.
 • Прохідні. Використовуються там, де необхідно включати світильник з двох різних місць.
 • Проміжні (перехресні). Дозволяють вмикати джерело світла з трьох і більше місць.
 • Накладні — можуть використовуватись з відкритою проводкою і кріпиться до стіни без додаткових врізних отворів.
 • Врізні — застосовуються з закритою проводкою і потребують спеціально підготовлених отворів в стіні для монтажу.

Розетки також діляться на категорії:

 • за призначенням;
 • за способом монтажу;
 • за наявністю контакту заземлення;
 • за кількістю гнізд;
 • за наявністю захисними шторками і кришкою.

Особливої уваги заслуговують захищені моделі, які мають кришку або шторку на отворах, що дуже доречно у ванній кімнаті і кухні, оскільки захищені від попадання всередину води та бруду, а вироби зі шторками вбережуть дітей від ударів електричним струмом.

Інтернет розетка — це спеціальний роз’єм, який необхідний для організації локальної чи глобальної комп’ютерної мережі.

В сучасному житловому приміщенні досить часто є більше одного телевізора і до кожного з них необхідно підвести сигнал. Для того щоб не захаращувати всі кімнати проводами, застосовуються сучасні ТВ-розетки.

Іще один, досить корисний прилад в будинку — це дверний дзвінок. На нашому сайті Ви знайдете класичні кнопкові дзвінки, які під’єднуються до електромережі і не потребують регулярної заміни батарейок.

Декоративні рамки — застосовуються для обрамлення розеток та вимикачів. Це завершальний дизайнерський елемент оформлення. Виготовляються вони з різною кількістю посадкових місць , від одної до 6 секцій. У багатомісні рамки можуть встановлюватись декілька різнотипних розеток, димерів, вимикачів одної серії.

Рамки також бувають різних кольорів та матеріалів, вони можуть бути як вертикальними, так і горизонтальними. Одинарні рамки можуть йти в комплекті з вимикачами і розетками, а можуть продаватись окремо, на це варто звертати уваги при виборі.

Чому потрібно купляти саме у нас?

Інтернет-магазин “Лампочка” пропонує якісну, елітну, дорогу та дешеву електрофурнітуру з широкою палітрою кольорів виготовлених з найрізноманітніших матеріалів. У нашому каталозі Ви знайдете класичний чи сучасний комплект розеток і вимикачів, під будь-який стиль інтер’єру, від ретро до хай тек.

Для того щоб оформити замовлення того чи іншого товару, необхідно скористатися каталогом сайту, де Ви знайдете розетку чи вимикач який Вам підходить, з детальним описом, інформацією про вартість і технічними характеристиками. Ваше замовлення обробляється в найкоротший термін і доставляється в будь-який регіон України.