Меню
Адреси магазинів
Магазини «Лампочка»:
Львівська обл., м. Броди, вул. Шевченка 24
Рівненська обл. м. Радивилів, вул. Невського 54
Львівська обл. м. Буськ, вул. Петрушевича 26
Львівська обл. м. Золочів, вул. Бродівська 1Б
Режим роботи
Режим роботи інтернет магазину
  • Пн - Пт: 09:00 - 18:00
  • Сб: 09:00 - 15:00
  • Нд: вихідний
Замовити дзвінок

Електроінсталяція

Розетка одинарна з/з VIKO Carmen біла
1
Розетка одинарна з/з SCHNEIDER Asfora бiла
2
Хід продажів
Розетка одинарна з/з NILSON Touran горіх
2
Розетка одинарна + 2USB з/з VIDEX Binera крем
1
Розетка двомісна б/з NILSON Touran горіх
2
Хід продажів
Розетка El-BI Alsu одинарна з/з накладна біла IP20
1
Рамка подвійна NILSON Thor біла
1
Вимикач одноклавішний NILSON Touran Золото
2
Вимикач одноклавішний LEZARD Rain білий
1
Вимикач двоклавішний NILSON Touran Срібло
1
Вимикач триклавішний SCHNEIDER Asfora бронза
1
Вимикач одноклавішний EL-BI Zirve білий
1
Штепсель плоский LUXEL 11061 чорний
0
Штепсель плоский LUXEL 1024 з вушком білий
0

Електроустановчі вироби — це група необхідних пристроїв, за допомогою яких можна підключати до електромережі всі можливі електроприлади і керувати світлотехнічними виробами. До поняття електроінсталяція входить велика кількість елементів, до яких відносяться: вимикачі, розетки, вилки, трійники, перехідники, подовжувачі та інші пристрої.

Сучасні електроустановчі пристрої повинні відповідати певним вимогам: простота монтажу, зручне використання, надійність і звичайно ж привабливий зовнішній вигляд. Однак, головна вимога до всіх виробів — це висока якість і безпека, адже від них залежить не лише збереження дорогої техніки, але й наше життя.

Основні електроустановчі вироби та їх призначення

Електрофурнітура (розетки / вимикачі / димери) є найбільш поширеним електротехнічним обладнанням, яке можна зустріти абсолютно всюди. Призначені для підключення до внутрішньої електромережі і управління різними приладами та обладнанням.

Подовжувачі — вироби, які вже давно стали незамінним елементом як у побутових справах, так і в промислових. Такий зручний і практичний пристрій допоможе підключити декілька приладів у будь-якому кутку вашого приміщення.

Електричні роз’єми — це стаціонарні або переносні розетки і вилки. Вони є ключовою ланкою в підключенні приладів, тому повинні бути безпечними і міцними, витримувати високу напругу та забезпечувати безперебійне підключення до мережі.

Перехідники і розгалужувачі являють собою корпус з вилкою і гніздом. Розгалужувачі дозволяють під’єднувати від одного до декількох пристроїв в одну розетку, а перехідники призначені для підключення приладів з роз’ємами різних форм-факторів.

Готовий шнур з вилкою користується особливою популярністю у наших покупців. Так як найбільш поширеною проблемою після тривалої експлуатації електроприладів, наприклад прасок, є заломлення, зношування з’єднувального проводу чи дефекти ізоляції. В каталозі товарів, Ви також знайдете шнури з вимикачами, які чудово підходять до настільних ламп, бра, торшерів.

Вибір необхідної електроінсталяції

Важливо на початку правильно підібрати електроустановчий пристрій до приладу, який має підключатися. Необхідно ознайомитись з основними типами, принципами і режимом роботи, а також визначити майбутнє місцерозташування.

Такі вироби як розетки, вимикачі, подовжувачі можуть розміщуватись в різних місцях з різними умовами експлуатації, наприклад, під відкритим небом, в гаражі, ванній кімнаті чи інших вологих та запилених місцях. Тому не кожен електроінсталяційний прилад можна встановлювати в тому чи іншому приміщені, а лише ті, які мають високий рівень захисту від проникнення всередину твердих частинок і води.

За способом монтажу електроустановчі вироби можуть бути: переносними і стаціонарними, внутрішніми чи зовнішніми. Спосіб кріплення залежить від призначення самого пристрою, місця його встановлення, конструкції корпусу і умов експлуатації.

Електроінсталяція — важливий елемент дизайну

Дрібнички в дизайні відіграють майже основну роль, тому особливість, яку обов’язково враховують виробники сучасних електроустановчих виробів — це зовнішній вигляд. Прилади повинні грамотно вписуватись в інтер’єр того приміщення, в якому вони будуть встановленні, не важливо, це затишна квартира чи функціональний офіс. Завжди має бути присутня гармонія великих та малих деталей, так як саме незначні елементи інтер’єру часто мають серйозний вплив на людське сприйняття, створюють приємну атмосферу чи навпаки дискомфорт для перебування.

Чому варто купувати у нас

Онлайн платформа lampochka.net.ua спеціалізується на продажі електротоварів і має налагоджену роботу з постачальниками, що забезпечують постійний завіз та оновлення продукції. Вибір і покупки за допомогою нашого інтернет-магазину значно скорочує затрачений час, адже всі представлені товари “розкладені по полицях”, що спрощує пошук будь-яких товарів. Серед нашого асортименту ви легко знайдете різну електрофурнітуру, подовжувачі, електричні вилки, колодки найрізноманітніших форм і кольорів. Всі товари представленні на сайті, Ви можете придбати за вигідними цінами, а також отримати швидку доставку по всій Україні.